Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Site de fan fiction

#7
Nu am zis sa renunti, Doamne-fereste.
Ti-am dat doar mai multe detalii, ca sa stii exact la ce te inhami. Cand a fost facut Animezup, ne bazam doar pe un domeniu cumparat prin sponsorizarea lui Tickapa si hosting gratuit, iar in ceea ce priveste programarea web, stiam doar html 21 Restul am invatat in timp, de voie, de nevoie. Deci nu te gandi nici ca toti care se apuca sa faca un site sunt experti. Dupa cum ti-am zis, o sa fie nevoie de foarte multa munca si, daca site-ul va avea succes, si de ceva bani.

Reclama la site... mai, stiu ca in general cam facem urat cand vine vorba de reclama, insa nu o facem din rautate. Sunt multi care se apuca sa isi faca un site fara sa se chinuie prea mult, pun tone de reclame pe el, dupa care se apuca sa spameze forumurile. Sau fac un forum pe un site gratuit de care se plictisesc dupa o saptamana... Asa ca incercam sa filtram cumva continutul care ajunge la utilizatori, si sa ramana doar ideile bune si site-urile de calitate.
Din ce se vede in postul tau, ai intentii serioase, deci nu ai de ce sa iti faci griji.



Răspunsuri în acest subiect
Site de fan fiction - de Mitsukai Yoru - 07-11-2010, 01:14 PM
RE: Site de fan fiction - de Verrine - 07-11-2010, 08:27 PM
RE: Site de fan fiction - de Corina. - 07-11-2010, 09:19 PM
RE: Site de fan fiction - de Mitsukai Yoru - 07-11-2010, 09:30 PM
RE: Site de fan fiction - de Flaw - 08-11-2010, 10:59 AM
RE: Site de fan fiction - de Mitsukai Yoru - 12-11-2010, 12:39 PM
RE: Site de fan fiction - de Flaw - 12-11-2010, 09:51 PM
RE: Site de fan fiction - de Juliette - 15-11-2010, 01:14 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)