Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna !!!!!

#1
Buna ... sunt Alina poti sa-mi spui Kit sau Ali dar defapt poti sa-mi spui cum vrei tot eu sunt!
Zuppy10Sa va spun cate cava despre lucrurile mele preferate.bratari, blugi,, filme, imbratisari, prieteni,ras prea mult, cola, izvor, mall vitan, bilete la film, vara,pendulum, batai, prieteni, petreceri, turcoaz, lady gaga,pupicii muzica, big mac tineret picioare in apa,aruncatul pietrelor in apa, invartit, dans. Plimbat prin ploaie Guns n roses ,scorpions ,ac/dc ,plimbari , role , bicicleta ,sckate ,inot ,alergat , pictatul , plonjari in apa ,cainii albastru ,gri ,roz ,mov ,defapt ,toate culorile 24 50 cent , snoop dog ,shagy, sirenia ,scorpions,lumanari parfumate,betisoare parfumate,uleiuri parfumate,animeuri,mitologia,vampirii,varcolacii,mancarea japoneza , mancarea chinezeasca , nachos etc.
Sunt foarte vorbareata,sunt timida (pe moment .dupa 5 minute de vorbit cu o persoana necunoscuta nu ma mai pot oprii)
Sunt foarte foarte foarte amuzanta,haioasa,sociabila,visatoare si curajoasa.
sunt foarte nebuna (in sensul bun si cateodata si in sensul rau 24 .)
Imi place sa visez cu ochii deschizi si nu ma trezesc decat cand iau un pom in brate si pot sa spuna ca mi sa intamplat de multe ori.
Sunt zodia taur si pot sa spun ca zodia ma caracterizeaza perfect.Imi place inghetata(pe care o mananc si iarna)



Răspunsuri în acest subiect
Buna !!!!! - de Alina-Kit - 28-10-2010, 12:15 PM
RE: Buna !!!!! - de Cloud - 28-10-2010, 02:44 PM
RE: Buna !!!!! - de Aerith - 28-10-2010, 05:40 PM
RE: Buna !!!!! - de yaoi maniac - 28-10-2010, 08:19 PM
RE: Buna !!!!! - de Aerith - 29-10-2010, 10:08 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)