Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

heyyyyyyyyyyy

#7
in primul rand multumesc mult pentru bun venitul vostru calduros in al doilea rand: imi plake aproape orike fel de muzica,inafara de manele dar sunt ca un cameleon ma adaptez la orice,numai sa ma distrez,ce fel de animeuri imi plac?
un singur lucru pot sa spun pentru moment:imi place foarte mult animeu naruto doar acum il vizionez,majoritatea episoadelor,v-am spus ka sunt destul de noua in lumea anime.dar am mai vazut si eu cateva animeuri,majoritatea episoadelor pe care le contin le-am vizionat dar nu toate,de aceea o sa ma pun pe treaba,deci imi plac;Inuyasha;Slayers;Ichigo;Kaleido Star;Nana
;Full Metal Panic;Kanon;Yu-Yu-Hakuso si altel,in general imi plac toate
filme?pai eu le am ku toate dar mai mul cu thriller-urile si romantismulNana

cantaret/cantareata?pai sincer ciar nu am,caci niciodata nu m-a interesat un anume cantaret in mod special:d
draga Godaz s sti ca este prea tarziu,am devenit dependenta,cred,cel putin asa indica semnele:nu ma mai satur d acest sait,oppps 9 , imi plac mai mult catelusi,chiar am trei (stau la casa) doar naruto;Yu-Yu-Hakuso;Slayers;Inuyasha;Honey and Clover ;Nana:Kanon si inca vreo 6(pt moment) anotimpul meu preferat este vara,filmul preferat Titanic si da citesc,ciar foarte mult,pot spune ca sunt dependenta,citesc romane,de tot genul si nu cred ca numele meu de familie este ciudat:
Obsession multumesc foarte mult pentru sfat promit ca voi incerca sa nu mai fac asemenea greseli pupici dulci8:-*



Răspunsuri în acest subiect
heyyyyyyyyyyy - de dady_angelstar - 13-10-2010, 11:41 PM
RE: heyyyyyyyyyyy - de KarinaD - 13-10-2010, 11:51 PM
RE: heyyyyyyyyyyy - de Godz - 14-10-2010, 09:45 AM
RE: heyyyyyyyyyyy - de kin-iro shishiza - 14-10-2010, 01:11 PM
RE: heyyyyyyyyyyy - de yaoi maniac - 14-10-2010, 01:35 PM
RE: heyyyyyyyyyyy - de dady_angelstar - 14-10-2010, 08:00 PM
RE: heyyyyyyyyyyy - de aka yuki - 15-10-2010, 08:55 PM
RE: heyyyyyyyyyyy - de Miranda. - 16-10-2010, 10:15 PM
RE: heyyyyyyyyyyy - de Sibel. - 17-10-2010, 04:03 PM
RE: heyyyyyyyyyyy - de dady_angelstar - 17-10-2010, 07:16 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)