Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

I Care About You by Abbeh and Fluffeeh[Yaoi] [+18]

#4
Crysta.
Ce comment... O_o m-a lasat masca, atat de lung, atat de palpitant. Anyway. : - J

Noesis.
Sa vezi ce berbeci iti dau eu in cap, si pun si cainii pe tine.
Vino-n coa de critica mica si afurisita sa te pupe mami. : * : *

Sorry, n-am putut sa citesc si al al doilea next. =.= L-am citit doar pe primul, doar e facut de scumpa mea, inegalabila, enervanta, amuzanta, fana k-pop, ingerarul meu meu pufos.
Chiar... lasa spatiu liber dupa virgula, ti-a mai zis asta si o fata la alt fic de al tau, parca.
Nu cer perfectiunea. Chiar nu o cer. Stii ca mereu doar te incurajam si nu te-am criticat. Asa ca poate... o sa incep de acum, findca vreau sa devi mai buna, cum zici ca eu is "talentata" [ pe ... in bikini ] asta trebuie sa crezi si tu despre tine. Auto-sugestia.
"Se îndrepta cu paşi repezi spre mine,şi parcă cu un zâmbet mai ucigător decât pînă acum.
-Uhmm...Vrei ceva de băut? M-a întrebat el observându-se o oarecum schimbare a culorii feîei lui." - stai, stai schimbarea fetei lui sau al lui Mino?

Prima oara am crezut ca scrii din punctul de vedere al lui key apoi al lui Jojo apoi ultimul ramas... MINO!
A da... ai scris acolo Onew si apoi iar Onew, puteai sa spui "el". Si acolo cu numele trupei credeam ca trebuie sa fie scrie cu " " ... mai bine nu ma bag.
Chiar ma gandeam =]] sunt mai multe fire decat a le lui taicatu? Eu nu cred. =]] [ fara suparare ]
A da... suna si mama ta in cel mai bun moment, dupa ce ca eu nu aveam aer pe bancuta si imi mai daduse si lacrimile de la ras =]] tu stateai comod si vorbeai la telefon. [ nu baga in seama, aberez, lipsa de ocupatie ]
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Răspunsuri în acest subiect
RE: I Care About You by Abbeh and Fluffeeh[Yaoi] [+18] - de yaoi maniac - 11-10-2010, 03:35 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Dragostea este magia iluziei [ Abbeh & Metal ] Chio* 1 1.924 01-02-2011, 09:04 AM
Ultimul răspuns: Paradox 。◕‿◕。
  Ziua in care... [ Yaoi 18+ ] SKiT 5 4.634 01-01-2011, 07:02 PM
Ultimul răspuns: Paradox


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)