Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care este/sunt Clanul/Clanurile tau/tale preferate

#4
Inuzuka, Nara si Hyuuga xD
Excluzand faptul ca preferatii mei fac parte din clanurile astea, toate sunt cele care mi-au atras atentia.

De pilda Hyuuga - Kekkegenkai-ul lor - Byakuugan-ul - este absolut bestial. Cum a zis si Shi'Kamaru, tehnica de aplicare este cea mai tare ^^ Cu mult mai tare decat cea pentru Sharingan >.> ... Plus ca mai este si cel mai vechi clan.

Inuzuka ... ei bine, daca ar fi sa aleg un clan din care sa fac parte, acesta ar fi cu siguranta prima mea optiune :3 . Poate si din cauza ca Kiba este personajul meu preferat.

Nara - tehnica umbrei este cea mai tare xD Plus ca-s lenesi, dar destepti - this reminds me about one person ... 65

In orice caz, ordinea ar fi cam asa:
1. Inuzuka
2. Nara/ Hyuuga.
Nu m-as putea hotari nici in vecii vecilor pe care sa-l trec pe locul al doilea, asa ca am trecut ambele clanuri ^^



Răspunsuri în acest subiect
Care este/sunt Clanul/Clanurile tau/tale preferate - de JustMeRin - 30-03-2008, 05:51 PM
RE: Care este/sunt Clanul/Clanurile tau/tale preferate - de Shi`Kamaru - 04-04-2008, 08:49 AM
RE: Care este/sunt Clanul/Clanurile tau/tale preferate - de Nidryne - 30-04-2008, 06:31 PM
RE: Care este/sunt Clanul/Clanurile tau/tale preferate - de *Chibi Zuzu* - 04-07-2008, 08:57 PM
RE: Care este/sunt Clanul/Clanurile tau/tale preferate - de *ILY Yaoi Maniac* - 01-01-2011, 05:09 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Top 5 personaje preferate Tenshi_Angel 83 55.144 15-08-2015, 05:02 PM
Ultimul răspuns: Kanra
  Care este... Lye 20 17.267 19-08-2011, 12:03 AM
Ultimul răspuns: Alicia


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)