Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Privind lumea printr-un obiectiv

#2
Unia...nu cumva albumul Sonata Arctica? Şi Kamelot...plănuiesc să ascult, am auzit vreo două piese. Nu cumva eşti o rock maniacă, aşa ca mine? Oricum, aici e vorba despre poze, so :

Turnul Effel : Foarte bun unghiul din care ai pozat, deşi poza e cam întunecată
Râu de munte : Ţi-a ieşit foarte bine poza, se vede că ştii să foloseşti aparatul ăla. Îmi place foarte mult ideea, deşi nu prea se vede transluciditatea apei.
Margareta : Ţi-a ieşit bine poza, e clară, dar puţin întunecată. Oricum, ideea e foarte bună, florile mereu vor da bine pe sticlă!
Vedere din turnul Effel : O poză foarte bună, ai putea să faci o vedere cu ea Smile. Îmi place raza acea de lumină care trece prin mijlocul pozei, dă foarte bine.
Crin : Culorile sunt superbe, dar aceeaşi problemă, luminozitatea. Unghiul este foarte bun, poza este clasică.
Floricica : Foarte bine făcută poza, în sfârşit o floare luminată bine (presupun că erai afară). Arată foarte bine, poate un pic neclară.
Pizza : Mi-ai făcut poftă...21 Foarte interesantă poza, originală idea cu tacâmurile. POate un pic cam întuneric, dar îmi place ideeeea. (yummy?)
Raindrops : Ador ideea, mereau mi-au plăcut pozele de genul ăsta. Poza este foarte bine făcută, dar se vede că nu foloseşti deloc photoshop 10.
Catredala Sacre-Coeur : Foarte bun unghiul, toată lumea din zonă dă pozei un touch aglomerat, ceea ce personal îmi place. Claritatea este ok, plus că se vede foarte bine cerul.
Raindrops 2 : Chiar mai bună decât prima poză, claritatea este mult mai ok. Îmi place unghiul ales, punctează bine poza.

ÃŽn mare, ai poze destul de reuÅŸite. Ideile sunt simple, clasice, poate revii cu ceva mai original. Dar oricum, este foarte bine ÅŸi aÅŸa ÅŸi aÅŸtept alte poze!



Răspunsuri în acest subiect
Privind lumea printr-un obiectiv - de Unia - 29-06-2010, 08:05 PM
RE: Fotografiile mele - de Sayuuki - 10-09-2010, 06:57 PM
RE: Fotografiile mele - de Unia - 18-09-2010, 01:29 PM
RE: Privind lumea printr-un obiectiv - de Unia - 27-09-2010, 08:48 AM
RE: Privind lumea printr-un obiectiv - de Unia - 03-11-2010, 06:56 PM
RE: Privind lumea printr-un obiectiv - de Unia - 20-11-2010, 02:06 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)