Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ati dori sa existe site-ul? JS

#28
in mod normal as spune ca nu ar trebui sa existe site-ul ,mai ales dupa ce am vazut ultima serie din jigoku shoujo ,am ramas traumatizata :no:
..si totusi imi doresc sa existe....:yes:vreau sa scap de multi, pacat ca nu poti scapa de mai multi odata >.<si bineinteles ca e aiurea sa te duci in iad dupa aia ,deci cred ca nu e bine in nici un fel
.....si TOTUSI..ma intreb daca ar exista care ar fi prezentul.....ma umfla rasul cand ma gandesc la varianta mea :smart: :probabil s-ar vota cine sa-l trimita pe boc in iad si imi imaginez si cum s-ar si duce 24)))..probabil ar fi asaltat de ziaristi care ii pun intrebari si ar fi calcat in picioare de acestia pana ar deveni o clatita pe covoarele palatului parlamentului 24...sau asta imi place mai mult..in timp ce tine un discurs ,lumea ar incepe sa arunce cu pietre si rosiii si oua XD pana ar muri 24))....sadicXD.............dar problema e alta poate totusi exista site-ul 22, dar nu cred ca din cauza lui sunt goale scaunele in parlament 24

in fine , eu sunt prima care candideaza la uciderea cu rosii (daca e sezonul lor pana la urma )XD



Răspunsuri în acest subiect
Ati dori sa existe site-ul? JS - de Gwindel - 03-08-2008, 02:18 AM
RE: Ati dori sa existe site-ul? [Jigoku Shoujo] - de InnocentGirl - 11-11-2008, 11:42 AM
RE: Ati dori sa existe site-ul? [Jigoku Shoujo] - de Adelayde - 06-09-2010, 11:30 PM
RE: Ati dori sa existe site-ul? JS - de Mykoto - 09-07-2012, 10:04 PM
RE: Ati dori sa existe site-ul? JS - de Stormrage - 25-01-2013, 06:46 PM
RE: Ati dori sa existe site-ul? JS - de Zyklon - 07-04-2013, 09:21 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)