Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cel mai trist moment...cel mai dureros

#43
Bun .. mi`am adus aminte de o situatie cu catelu` meu .. :[ .. Nu era chiar catel .. un caine .. nah ca sa zic asa .. Era un caine lup .. Foarte prietenos si jucaus .. totdeauna imi pierdeam vremea cu el jucandu`ma .. cand copiii ma chemau la joaca, eu preferam sa stau sa ma joc cu Cora [ asa i`am pus numele ] .. bunica mea il gasise la ea in gradina, iar cand l`am vazut nu am mai vrut s ama despart de el ~>[ :X ] .. Il adusesem de la bunica acasa .. ma jucam zilnic cu el .. ce sa mai zic ca simteam ca ma iubeste catelu` ala .. deja ma citea ca pe o carte .. nu stiu cum dar asa facea .. stia totdeauna cand sunt suparata .. daca stateam ceva mai retrasa imediat venea la mine ..
Dupa aceea, am plecat din oras [ pe atunci stateam in Baia Mare ^^ ] .. pana la Timisoara .. [ unde stau acum ^^ nu cred ca va intereseaza ] .. urma sa ne mutam aici iar mama mi`a promis ca mi`o va aduce si pe Cora .. eram asa de incantata .. deabea dormisem in acea noapte .. cand am auzit zgomot am fugit afara da` ea imi zise ca nu a aduso si ca vom merge la bunica sa o vad .. bun .. eram incantata .. ma multumeam si cu asta .. cand ajungem la bunica, aflu ca l`a pus pe unchiul meu sa o duca si sa o lase undeva prin oras .. am inceput sa plang si nu am putut sa ma opresc .. nu mai vorbeam cu bunica deloc .. o evitam si ignoram .. daca ma intreba ceva nu`i raspundeam ..
Stiu ca nu a fost trist dar pentru mine acel caine a fost cel mai bun prieten .. Poate voua vi se pare plictisitor dar eu si cand imi aduc aminte incep sa plang .. 22 ..
Scuze daca vam plictisit .. Trebuie sa ma duc sa`mi iau un servetel :]] .. =]]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de animerose4u - 29-03-2009, 10:02 AM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Bubbles - 25-04-2009, 01:46 AM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Dark~Melody - 02-05-2009, 08:02 PM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de bloody - 11-05-2009, 10:08 PM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Escapist - 17-06-2009, 08:56 PM
RE: Cel mai trist moment...cel mai dureros - de Amaterasu - 28-12-2009, 06:39 AM
RE: Cel mai trist moment...cel mai dureros - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:51 AM
RE: Cel mai trist moment...cel mai dureros - de Debb.' - 05-09-2010, 01:06 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  ÃŽn acest moment (2) Utlaning 751 146.001 06-12-2011, 12:24 PM
Ultimul răspuns: Aquaia


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)