Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#91
bn deci eramacasa singura ca eu stau cu bunicii i aveam eu sonorul la maxim si ma uitam la hentai ei asa ma apucase pe mn atuncia ca eu ma uit ra din luna in luna mai mult is cu yaoi si vine si aude gemete si am dat repede in bara ca mam panicat rau de tot si face da ce gemete se auzeau fac eu ma uitam la un anime si ala la taiat mana si ala gemea de durere 21 naspa[posturi unite]
a 2b faza eram cu verisoarele mele mai mici au 9 ani si is gemene si leam trimis afara si am dat eu pe mnga yaopi ma uitam la sister perfert si vine una dintre gemene si vede una din scenele culminante Smile0 saracuta a ramas statuie cica ea: ce faceai alea erau prostii te spun lu tusa eu: nu erau ceva din anime dramatic nus desene ca alet tale cu iepurasi astia selupta ea:de ce is dezbracati eu:de la luptele astea incinse



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de roxi_rox@ - 01-09-2010, 12:24 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
21 Vizitator(i)