Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#89
Si cand credeam ca mie nu are cum sa mi se intample...>.<" Acum vreo ora-doua, ma uitam la un com de la "Je l’aime à mourir" si a intrat si am auzit, incercam sa bag altceva din bara peste, dar cum PC-ul meu e plin de virusi, a mers greu si ramasese neacoperita exact partea cu titlul (titlu care continea si un [+18]). M-am panicat ca ajunsese in spatele meu si fereastra inca nu se acoperise de tot. Nu stiu daca a observat sau nu ca nu a zis nimic. Zuppy03 In orice caz, nu cred ca e de foarte bine. 21 Mama e intelegatoare (de cand eram mica ma innebuneste ca ea vrea sa fie prima care il cunoaste pe primul meu prieten si tot de atunci ma tem de momentul in care voi intalni pe cineva).



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de Reveuse - 26-08-2010, 11:43 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
22 Vizitator(i)