Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#88
Eu incerc sa fiu cat mai precauta cand ma apuc sa citesc hardcore yaoi. Dar odata, pe cand ajunsesem la o scena de sex foarte intensa, intra mama. In secunda urmatoare am micsorat fereastra si am inceput sa deschid tot felul de foldere aiurea de pe desktop. Partea buna e ca mama nu s-a uitat la ce faceam eu (deobicei nu se uita dar mai are zile cand vine pe la spatele meu si incepe "ce faaaci?"). Din pacate, i-am explicat odata ce inseamna hentai, dar nu cred ca a dat importanta.

Odata, la ora de tic, ne lasase sa facem ce vrem (avantajul ca sunt la filo si am o profa geniala). Si ma apuc eu sa citesc niste yaoi. Intra diriga in sala, eu tot citeam si n-aveam treaba cu ea. Colega de langa mine era foarte panicata de parca ea citea in locul meu. Imi tot dadea coate si imi zicea "Inchide odata fereastra aia!! E diriga in spatele taau!!". Dar diriga n-avea nicio treaba cu mine, desi i-a sarit putin in ochi o mica scena XD.
http://s4.zetaboards.com/BLAQStyleRomania/index/ --> New MBLAQ forum for A+ out there ^^



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de Triangle - 25-08-2010, 08:34 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)