Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Alois Trancy

#7
okeeeeeeeeeei...ce spuneam? In ultimul post, pe acest thread....?!
Sa ne gandim in felul urmator: Alois Trancy nu a fost intotdeauna Alois. Candva exista un baiat pe nume Jim McCain, care era tare nazdravan si mai avea si un copilas dupa el, Luca, care, in mod cu totul ironic si crud, ii spunea:"Yes Your Highness." Eu chiar am crezut ca moare, cand se apropia lupul ala de el. Sincer, mai bine din cauza fiarei decat ce i-a facut "ala". Nu am sa-mi exprim parerile foarte foarte FOARTE intunecate cand vine vorba de Claude, cred ca fac un thread. In orice caz, episodul 8 m-a facut sa reazlizez ca, da, il iubesc pe acest copil. Adica, ma rog, voi ati vazut cui ii spunea el "Father" ?!Si cum a facut rost de "ala" ?! Cutremurator, ce mai.
Si saracul(e si vina lui putin), dar si Hanna: frate, sa duca copilu' asa ranit, lesinat?! Cu trasura?! Da bine i-a poruncit...si?! SI dupa aceea faza aia:"Claude...Claude...tu esti tot ce mai am pe lume! Tu esti my Highness!" Si ala:"Vai dar demonii nu agreaza si nu se satura cu suflete care nutresc afectiune pentru un simplu majordom." Adica cu alte cuvinte:"Du-te bai de aici ca eu vreau sa ma detesti, nu sa ma iubesti!" Pe bune uitasem ca mai exista Ciel si Seby, oricat de ireal ar parea. Atat de mult era socata...
Cred ca revin. Dupa fiecare episod ahaha. IUBITI-L!

Edit Nya : Prea multe emoticoane. Dacă cineva are net`ul mai prost, i se încarcă pagina prost. O ştiu din proprie experienţă. xD Emoticoane şterse !
"Era foarte necajit/Bietul cer de ambra-albastra/Ca era indragostit/De marea verde/De marea albastra."
"La stapan demon, majordom demon."
"Fa ce vrei, toti piratii sunt liberi, esti un piraaat!"
"In lumea shinobi, cei care incalca regulile sunt ticalosi...dar cei care isi lasa prietenii in urma sunt chiar mai jos decat ticalosia."
"Suntem O.K. , O.K.! Sau suntem K.O.?"
"Intra in sufletul meu, monsieur. Nu o sa gasesti altceva decat intuneric."

"Life is a comedy for those who think, but a tragedy for those who feel."


[Imagine: 402222.jpg]
NINJA SEBASTIAN-SAMA! NIN NIN!:love:

[Imagine: 282638.jpg]
Da' nu te mai hlizli la mine ca stiu ca te iubesc...Zuppy02

http://static.zerochan.net/600/22/21/446072.jpg
Suzaku is glaring...manca-te-ar mama.





Răspunsuri în acest subiect
Alois Trancy - de Ekkaterinna - 16-08-2010, 09:14 AM
RE: Alois Trancy - de OneSkyCloud - 16-08-2010, 01:42 PM
RE: Alois Trancy - de nolazy - 17-08-2010, 04:13 PM
RE: Alois Trancy - de Rouge - 18-08-2010, 04:03 PM
RE: Alois Trancy - de OneSkyCloud - 19-08-2010, 02:39 PM
RE: Alois Trancy - de SooMin - 20-08-2010, 04:42 PM
RE: Alois Trancy - de OneSkyCloud - 22-08-2010, 06:48 PM
RE: Alois Trancy - de Flash - 31-08-2010, 11:28 PM
RE: Alois Trancy - de Teh - 12-09-2010, 01:49 PM
RE: Alois Trancy - de DeDal N. - 01-10-2010, 03:36 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Alois sau Ciel Flash 27 19.357 04-08-2014, 09:14 PM
Ultimul răspuns: scarllette


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)