Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dragoste de adolescent

#19
Helllaw ..
M-am gandit sa trec dinou p`aici .. Nu am o dispozitie prea buna[sti tu:-j] da` nah .. O sa incerc sa-ti dau un comentariu cat de cat ..normal..! .. Bun deci .. Sa incep cu lucruri bune..
Aaa...Naratiune : E buna .. Sunt parti in care ai putea sa scri si mai multa naratiune... Sfat: Nu fa aceiasi gresala ca mine .. Scrie mai detaliat ce simt personajele ... Punete tu in locul lor .. Dialog: Nu lipseste .. Deci n-am ce comenta in privinta asta.. Nu mi se pare sec .. E ok dupa parerea mea..Greseli : Da .. AI cateva p`acolo .. Dar nu cred ca sunt asa grave incat sa stau sa le enumar ...Actiunea: Putin grabita.... E interesanta aparitia acelui admirator secret... Acel baiat pare foarte indragostit de Sakura daca e in stare sa-l omoare pe Sasuke...Cam atat .. Astept cu nerabdare nextul ... Si .. daca te deranjeaza comentariul meu imi spui si il streg...P.s.: Succes in continuare si sa nu te lasi de fic ca mie-mi place mult...!Spor la ideei!Bye NoW!:*

So Lets Make It Last Forever...
Top Back,Hands Up,Radio On ..
With My BestFriend,
Just Us
They Playin` Our Song,
And Yeah..
Ain't Nothing Like The SummerTime ..8 !
[Imagine: i6duae.jpg]
~ I Just Wanna To Be Free ~



Răspunsuri în acest subiect
Dragoste de adolescent - de brunetzika_rebela - 02-07-2010, 03:50 PM
RE: Dragoste de adolescent(sasusaku, naruhina, inosai and sayaitachi) - de Zuzulici - 01-08-2010, 10:23 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Un adolescent pierdut în emoÅ£ii macabre Mhg 0 1.457 27-12-2010, 10:03 PM
Ultimul răspuns: Mhg
  Iubire de adolescent shiro 0 6.266 27-10-2009, 12:23 AM
Ultimul răspuns: shiro
  Nebunie de adolescent MaDyY 7 5.331 19-07-2009, 04:36 PM
Ultimul răspuns: Argenta
  O viata de adolescent(a story about sasuke and sakura) Annya 67 75.632 17-03-2009, 05:25 PM
Ultimul răspuns: Isis-Zeita iubirii
  O viata de adolescent Nevermind 10 8.051 25-12-2008, 02:53 PM
Ultimul răspuns: Nevermind


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)