Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: V-a placut primul Ova?
Da
100.00%
12 100.00%
Nu
0%
0 0%
Total 12 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

OVA 1 - His Butler, At the Box Office

#2
Cand zice Yes My Lord, ma topesc : )) Geez ma topesc pur si simplu si la faza cu Grell. To be or not tobe. . . pune mai multa inima Ciel )) Asa ca Grell. Ä‚la pune nima dom'le. Si cand repetau aia aaaaa si aia de pe canapea facandu-i masj la picior aaAAAAAAAAHA AHAHAHA ))) ah ah.
Ova asta e una dintre cele mai bune ova'uri posibile gee. Cred ca fac spoiler. O_O OMG no spoiler for ya guys UITATI'VÄ‚ !!!! Cum spuneam, a fost asa de tare cu piesa Hamlet. To be or not to be. Pune mai multa inima Bochan. Iar vocea lui Seby e atat de dulce si placuta, mai ales cand spune my lord. awwww : x cel mai cute ever. Nu pot sa imi scot aceasta fraza din minte. Ah, btw dap si eu astept noua Ova. OMG nu pot sa mai astept. Welll proportioned ) Mor de rad la chestia asta. Geez. Fantoma tatalui lui Hamlet e mosulica [ imi place sa-i zic asa ]. Ciel se pricepe cel mai bine la actorie alalti sunt adorabili si amuzanti dar nu prea talentati la piese de teatru. Grell e Ophelia : )) Aici am murit de ras. Mai ales cand i-a dat cu pumnu in burta si cand a cazut in apa. A fost mortala faza cadeam jos de ras.
A fost fantastic : ))
-



Răspunsuri în acest subiect
OVA 1 - His Butler, At the Box Office - de SooMin - 31-07-2010, 08:40 PM
RE: OVA 1 - His Butler, At the Box Office - de Flash - 01-08-2010, 09:35 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)