Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#76
Bine, si eu am avut unele ocazii, in care ma puteau prinde parintii, bunica ( sigur e o conspirate a bunicilor, prin care ne este interzis sa ne uitam la chestii sub limita) sau fratemio. Una cat mai recenta fuse chiar zilele-astea.
Cat ma uitam la Okane ga nai(ca oricare alta maniaca Yaoi), pentru ca la hentai nu m-am uitat decat de vreo doua ori si ma dezgusta, pe la 8:00 seara, intra cicalitoru' de fratemio in camera. "Noroc" ca nu eram decat pe la inceput, cand ala micu', blondu', era incatusat si gol pusca. Normal ca, el, daca l-ar fi vazut pe-ala dezbracat, s-ar fi dus cu para la mama, so, cum pentru siguranta, deschid mereu cate o fereastra in plus, sar imediat de la anime la Google. Mai tarziu, pe la 8:30, se intoarce mama de la lucru, eu, cu ochii in calculator, cu perdeaua trasa si cu becu' aprins, neobservand-o. Trecusem deja la `actiune`, mama purtandu-mi o morala, cum ca, in camera e ca la sauna, cu spatele la mine,desigur, cautandu-si nush ce haine pentru ca ar vrea sa iasa putintel pe afara. Eu, cum o aud, incep a ma trece toate apele, nemainimerind pauza aia nenorocita, pana la urma, amintindu-mi ca mai exista si tastatura. Reusesc sa-l opresc, dar tocmai in timpul unei secvente nepotrivite, pe intreg ecranul, aparandu-mi umbra mainii lui Kanou-san, pe ea observandu-se, cum se prelinge un fel de substanta, subtitrarea sunand ceva de genu': " Ahhh!! It hurts!!"... Mama intorcandu-se, se uita la ecran, apoi ma priveste putin ciudat si ma intreaba:
- Tot la desene din astea te uiti? Dar, ma rog frumos, ce fac aia acolo?
- Cum, ce fac? Nu vezi sangele aluia, cum i se scurge pe mana? Si-ala, saracu', normal ca il doare, ca doar e si el om, nu mutant sau mai stiu eu ce. Nu vezi ca vrea sa-l omoare? Si ti-am mai zis, nu e desen. Se cheama anime si este despre niste ninja.
Mai, cum le-am incarligat, cum m-am balbait, dar tot mi-a iesit. Noroc ca nu se vedea decat umbra, ca daca se mai putea observa si culoarea "substantei" aleia, si vedea ca era alba, sigur nu ma mai credea.
Au mai fost o gramada de faze, dar va zic eu: In familie la mine, un Yaoi alcatuit din doua episoade, il vizionezi pe secvente, in numai cateva zile, deoarece, lumea se plimba pe la mine prin casa ca nu ai timp nici sa te uiti la o reclama la suc.
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de kame. - 22-07-2010, 01:20 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
6 Vizitator(i)