Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey there!^^

#4
Cum Kashim s-a dus, fac eu pe enervanta .
Eşti emo ? Adică din poză aşa pare. Pe bune. Dacă eşti tu respectiva, dar dacă analizezi cu atenţie particularităţile şi atomi vei observa că părul este pe ochişori. Bă, da' ce deşteptă sunt !
O.o ! La 11 ani eşti în gimnaziu ? Bănuiesc că acum eşti a şasea ? Probabil că te-au dat la şcoală de la 6 anişori, nu ? Nu cred că eşti cea mai mică 78. Şi în plus, puteai să spui că ai şi 266 de ani şi că eşti Lady Gaga, că doar e un forum...
Aşa, să vedem ... întrebări ciudate :
Asculţi Skillet ? Adică dacă asculţi rock probabil că trebuia, adică SIGUR ai auzit de Skillet. Dar FOB şi LP ? Dacă da, ce părere ai despre noul stil de caca al celor de la LP, unde Chester chiar cântă ? Dacă mă întrebi pe mine, groaznic !
Spune-mi că porţi skateri / converşi / sneaker-şi ! Te implor ! Trebuie să cunosc pe cineva de pe aceiaşi planetă cu mine ...
În viitorul tău de liceeană ( urăsc limba română ! ) ai vrea la profil mate info ? Sau chiar mate info bilingv engleză ? Îţi place româna ?
Eşti binecuvântată să fii singurică la părinţi ? Dacă da, norocoaso !
Ştii să mergi pe skate ? Să cânţi la chitară ? Să mergi cu rolele ? Să mergi cu bicicleta ? Ţi-ai rupt vreodată ceva pe ele ? Moi mâna, şi e mândră de asta ! Şi un picior!
Ăăă... nu ştiu dacă e legal să am un post aşa de lung ( bine, ştiu că e legal ), aşa că mă resemnez şi te las în pace.
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.






Răspunsuri în acest subiect
Hey there!^^ - de ByIsabella - 15-07-2010, 01:29 AM
RE: Hey there!^^ - de StrawBerry - 17-07-2010, 08:33 PM
RE: Hey there!^^ - de Lori. - 17-07-2010, 09:03 PM
RE: Hey there!^^ - de Madu - 17-07-2010, 09:09 PM
RE: Hey there!^^ - de ByIsabella - 22-07-2010, 03:33 PM
RE: Hey there!^^ - de Akie - 24-07-2010, 06:06 AM
RE: Hey there!^^ - de ByIsabella - 11-08-2010, 04:56 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)