Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Reva is here! ~~

#6
@ Riluri
merci scumpo pt. primire :X Cu siguranţă că o să ne mai vedem pe aici hug



@Teru

1. Îs din capitală 4
2. Nu prea mă mândresc cu numele meu...but... mă cheama Isabella
3. Bineînţeles că poti :X Mulţi îmi spun aşa
4. Animeul preferat....hm...îmi plac multe animeuri cum ar fi: Shugo Chara , Bleach , Nana , Naruto , Toradora, Elfen Lied ,Death Note , Gravitation, Vampire Knight şi sunt mai multe...cât despre personaj... nush la fiecare animeu am câte unul care mă impresionează in mod special.
5. Bineînţeles că vreau :X Poţi , dacă vrei să-mi dai id-ul tău, sau dacă nu să-l iei pe al meu de la profil >:d< ( am obiceiul acela să dau tuturor accept :]] )


@ B3Ky

1. În mod special...păăăi... mi-au plăcut Nana, Vampire Knight, Shugo Chara, Elfen Lied, Joujo romantica, Naruto, Toradora...
2. Filme...îmi plac în special cele horror: Saw, The eye, Mirrors, One missed call , Musafiri nepoftiţi,Constantine, The grudge ( Grudge 3 a fost cel mai horror... bine încă nu l-am văzut pe 4...but până acum cel mai mult mi-a plăcut 3) Alte filme...îmi place Mmamamia, Stăpânul Inelelor, Memoirs of a Geisha, Titanic, 2012, Pact cu diavolul, Avatar, The mummy(1 şi 2) , Sherlock Holmes,The Hours şi ar mai fi muulte...
3. Green day: Holiday, Wake Me Up When September Ends, American Idiot,21 Guns,Rebel girl iar de-a lui Avril :Skaterboy,
I don`t give a ,Daydream, Nobody's home.
Merci pentru întrebări şi să ştii că nu mai pliktisit deloc, Beky hug

Mulţumesc pentru primire, sper să ne înţelegem bine şi ne mai citim pe forum:X
Byeee and hugs hug pupic hug
[Imagine: bestg.png]


[Imagine: 25qaazp.png]


Merci beaucoup LynnuÅŸor hug




Răspunsuri în acest subiect
Reva is here! ~~ - de Arişică - 28-05-2010, 10:04 AM
RE: Reva is here! ~~ - de Riluri - 28-05-2010, 10:35 AM
RE: Reva is here! ~~ - de Teru - 28-05-2010, 10:53 AM
RE: Reva is here! ~~ - de βεκi - 28-05-2010, 11:06 AM
RE: Reva is here! ~~ - de Arişică - 29-05-2010, 10:32 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)