Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Final Fantasy VII Advent Children

#5
Final Fantasy Advent Children 8 Ce nume lung o_o . Pot sa spun ca mi-a placut extrem de mult , am o parere foarte foarte buna . M-a impresionat mai ales grafica filmului . Pot sa spun exceptionala , mai ales ca este 3D . Personajele sunt atat de dragute , nu ai cum sa nu te indragostesti de ele . Imi place foarte mult de Claud , pot spune chiar ca il iubesc =]] Este atat de frumos , ma topesc dupa ochii lui albastrii si parul lui <33 Este prea perfect . Din pacate perfectiunea este doar in desene sau filme =]] Pacat ca nu exista si in realitate , caci cu siguranta era al meu de mult =]] Nu l-as fi impartit cu nimeni . Imi mai place foarte mult de Tifa . Pot spune ca este o adevarata luptatoare , curajoasa si cu capul pe umeri .Deasemenea este foarte draguta . Ii ador ochii aia negri . Ma regasesc uneori in personajul ei , caci si eu sunt gata sa sar in ajutorul prietenilor mei , luptand pana la capat . Chiar o admir pe Tifa .
Prima oara cand am urmarit filmul nu am inteles cam nimic , caci nu am jucat jocurile si nici acum nu le-am jucat =]] Dar m-am documentat pe net mai mult si din spusele unei prietene care este mare fan al acestui film mi-a spus cam tot ce trebuia sa stiu si am inteles in cele din urma=]] . Imi plac foarte mult luptele , mai ales modul in care lupta Cloud . Oricum , el e superb tot timpul <3 . Nu ai cum sa nu il adori .

Cam atat am avut de spus . Eu una il recomand tuturor fanilor fantasy . Este un film foarte bun din punctul meu de vedere.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
Final Fantasy VII Advent Children - de Zvingli - 26-03-2008, 11:37 AM
RE: Final Fantasy VII Advent Children - de Isuzu - 22-07-2009, 06:31 PM
RE: Final Fantasy VII Advent Children - de βεκi - 17-05-2010, 09:04 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)