Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care este/sunt Clanul/Clanurile tau/tale preferate

#2
Pai ar fi mai multe clanuri preferate...

Clanul Nara - dotat cu o inteligenta iesita din comun(a), tehnici super marfa precum umbrele; are experienta si in medicina, din cate imi amintesc. Si cica ingrijeste capr...ioare XD (de acolo le vine numele membrilor)

Apoi urmeaza clanul Hyuuga - Tehnica aia Byakugan e bestiala. Daca n-ar avea acel pct vulnerabil ar fi si mai bine. Si modul in care si-o aplica e marfa rau, cu venele alea umflate pe la tample XD

Dup-aia clanul Uchiha - Neluand in seama faptul ca are 2 membri dusi cu capul, si ca din cauza unuia dintre ei acum nu mai e niciun clan, semnatura lor era tare. Sharinganu` si katon-urile...

Si un clan hilar mi s-ar parea cel cu goange, Aburame... Le-as face cadou un Raid 21



Răspunsuri în acest subiect
Care este/sunt Clanul/Clanurile tau/tale preferate - de JustMeRin - 30-03-2008, 05:51 PM
RE: Care este/sunt Clanul/Clanurile tau/tale preferate - de Shi`Kamaru - 04-04-2008, 08:49 AM
RE: Care este/sunt Clanul/Clanurile tau/tale preferate - de *Chibi Zuzu* - 04-07-2008, 08:57 PM
RE: Care este/sunt Clanul/Clanurile tau/tale preferate - de *ILY Yaoi Maniac* - 01-01-2011, 05:09 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Top 5 personaje preferate Tenshi_Angel 83 55.144 15-08-2015, 05:02 PM
Ultimul răspuns: Kanra
  Care este... Lye 20 17.267 19-08-2011, 12:03 AM
Ultimul răspuns: Alicia


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)