Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: De ce nu lasati comentarii?
eu las
24.32%
9 24.32%
probabil o sa`ti las alta data
21.62%
8 21.62%
mi`e lene
54.05%
20 54.05%
Total 37 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Uita de tot si aventureaza-te cu mine

#10
deci este extraordinar de bine scris acest capitol, asta fata de primul.
In primul capitol chiar ai avut o exprimare si un vocabular de strada, nu spun ca nu este si acesta folosit, dar de obicei este folosit doar atunci cand trebuie si mai mult in dialog decat in descriere. Trebuie sa sti cand sa il folosesti si cand sa il lasi la o parte.
Deci ai evoluat si chiar nu trebuie sa iti ceri scuze pt ca evoluezi incet, nu conteaza. Este ritmul tau nimeni nu te grabeste, nimeni nu sta cu o furca la spatele tau spunandu-ti sa evoluezi mai repede. So, chill out.
Ideea in sine este foarte originala si imi place. De abia astept sa vad ce se va intampla in continuarea.
La descriere te descurci, desi mai trebuie sa iti mai imbogatesti vocabularul astfel poti face descrieri foarte elaborate si frumoase care sa captiveze cititorul. Dialog nu prea am vazut si acolo unde am vazut nu este sec si este foarte bun. Naratiune ai, actiune ai si se desfasoara foarte bine.
Astept urmatorul capitol.
Te descurci foarte bine, tine-o tot asa.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Uita de tot si aventureaza-te cu mine - de BloodyInnocence - 30-04-2010, 09:19 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Un zambet ce nu se uita niciodata ¿ Misterious Girl ¿ 11 9.412 12-09-2010, 08:30 PM
Ultimul răspuns: ▌▒ Zยzzααα ▒▌
  Tradarea doare dar o poti uita! akadella 5 4.206 24-08-2010, 01:46 PM
Ultimul răspuns: Paradox 。◕‿◕。


Utilizatori care citesc acest subiect:
12 Vizitator(i)