Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iubire intr-un nou oras

#7
Buna din nou^^
Am vrut sa-ti las un coment mai repede dar nu am avut timp...>.< Nu prea cred ca mi-ai citit celalalt coment, dar nu strica sa incerc...
Trebuie sa iti spun inca odata ca actiunea ta o ia pe carari... Unde se grabeste asa?
Descrierea s-a ascuns de noi inca odata si asta ma deranjeaza... Personajele tale nu au sentimente deloc? Adica fata asta a trecut prin atatea lucruri ingrozitoare(si asta doar in trei capitole:]] ) si parca nici nu ii pasa... Adica a facut ea putin circ atunci cand s-a trezit ca cica era speriata ca si-a pierdut copilul, dar asta a fost tot...
Eu sincer nu stiu daca vena o durea sau mana adica si mie mi-au pus perfuzie si am stat asa aproape doua zile dar ma durea mana pentru ca am stat prea mult cu ea in aceeasi pozitie si mi-a amortit, in nici intr-un caz vena=]] Nvm trecem peste... Doctorul e un nemernic... e cumva roman?:]]
Robert asta e nebun? O violeaza, afla ca e insarcinata si vrea sa o omoare>.< Este un moment in care spune ca e firava si frumoasa dar trece repede peste si pana la urma o duce pe o insula (pe care erau numai copaci, flori si un lac>.< cam pustie insula asta) ciudat :-?
Cred ca tu nu ne descrii sentimentele personajelor pentru ca nici macar tu nu sti sigur cum ar trebui sa se comporte ele>.< Adica odata spune ca o iubeste, odata vrea sa o omoare. Treci de la o stare la alta si asta intr-un timp mult prea scurt si noi, cititorii tai nu mai intelegem nimic>.<
Ti-am mai zis si iti mai spun inca odata incearca sa adaugi mai multa descriere. Fara suparare, dar personajele tale par papusi fara creier>.<
Ai avut si unele greseli, dar ti-a zis deja Berry cateva si sincer mi-e lene sa mai caut... Am inteles ca ai scris capitolul asta la scoala, dar eu cred ca ar trebui sa-ti acorzi mai mult timp. Degeaba scrii capitolul in graba si nu esti atenta la detalii...
Eu sper totusi sa incerci sa nu mai grabesti in halul ala actiunea si sa mai descri si tu un pic sentimentele lor ca sa intelegem si noi mai multe. Sunt ferm convinsa ca poti mult mai mult de atat^.^
Cya:*:*
:bye:
To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.



Răspunsuri în acest subiect
Iubire intr-un nou oras - de SnowFlake. - 13-03-2010, 05:15 PM
RE: * Iubire intr-un nou oras * - de Berry. - 02-04-2010, 08:00 PM
RE: * Iubire intr-un nou oras * - de SnowFlake. - 07-04-2010, 12:29 PM
RE: * Iubire intr-un nou oras * - de Mitus - 11-04-2010, 06:34 PM
RE: * Iubire intr-un nou oras * - de SnowFlake. - 23-04-2010, 04:55 PM
RE: * Iubire intr-un nou oras * - de Berry. - 24-04-2010, 01:13 PM
RE: * Iubire intr-un nou oras * - de Mitus - 25-04-2010, 02:01 PM
RE: * Iubire intr-un nou oras * - de SnowFlake. - 30-04-2010, 02:40 PM
RE: * Iubire intr-un nou oras * - de Mitus - 05-05-2010, 10:43 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dintr-o pustoaica, intr-o criminala Kyandi. 1 3.075 14-07-2012, 09:23 PM
Ultimul răspuns: crazy little red
  Viata de vampir intr-o lume plina de mister , suferinta si idioti Michiyo道代 17 8.799 30-11-2010, 12:35 AM
Ultimul răspuns: Meredih
  Sakura intr-o viata anterioara :XDark~Sakura~Angel:* 24 12.574 10-05-2009, 12:56 PM
Ultimul răspuns: ady_x


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)