Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce nu ar spune niciodata

#1
Ideea este simpla.Fiecare membru va creea anumite fraze pe care personajele respective NU le-ar spune niciodata.

Yuki Eiri>La naiba cu nuvelele.Nu se mai castiga cu asa ceva!cred ca ma apuc de cantat.Oare Shuichi ma va primi in trupa lui?Am devenit scriitor pentru ca m-a obligat scorpia de Mika...defapt...visul meu era sa ajung cantaret...de opera!

Shuichi Shindo>Yuki,vreau sa iti spun ca te parasesc.Nu te-am iubit niciodata.Singurul motiv pentru care am stat cu tine a fost...imi doream sa il fac gelos pe Tohma...pe care il ador!

Taki Aizawa>Shuichi,mi-am dat seama ca tu si trupa ta sunteti cei mai tari.Stiam ca niciodata nu va vom putea intrece.Si relatia ta cu Yuki...este atat de frumoasa...ca in Romeo si...Romeo!Apropo...imi poti da un autograf?

Hiroshi Nakano>Urasc sa ma paru lung!Toata lumea imi zice ca seman cu o fata...si ca paru meu pare o peruca!Numai suport!Si urasc sa fiu roscat.Vreau sa fiu ca idolu meu..Yuki...blond!

Ryuichi Sakuma>Haha!cine este mai destept ca mine?Am castigat consursu de matematica "Canguru"!Sa mai zica tohma ca sunt un copil imatur...ca ii dau cu Kumagoro in cap!ZBANG!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#2
Yuki Eiri>Shuichi, iubirea mea...te rog...numai de data asta...da-mi o idee pentru un nou capitol ca daca nu scriu nimic in curand nu vom mai avea cu ce plati intretinerea...te implor, floarea virtii mele!

Shuichi Shindo>Auzi, daca tu crezi ca eu-ti dau din ideile mele geniale asa pe gratis, te inseli amarnic. Acuma, hai fuguta, du-te si te schimba in rochita aia cu buline...si vedem dupa...

Taki Aizawa>Stii Shuichi...eu....eu defapt te iubesc...ah, am reusit in sfarsit sa-ti spun...Da! te iubesc...esti atat de adorabil cand canti, ai o voce absolut divina....Lasa-l pe amaratul ala de Yuki si vino la mine, dragul meu!

Hiroshi Nakano>Noh...Daca Shuichi il are pe Yuki, sa ramana cu el...sa faca bors cu el din partea mea! Eu vreau sa devin o adevarata vedeta asa ca voi canta alaturi de Taki Aizawa! 19

Ryuichi Sakuma>Shuichi, daca te mai prind langa Yuki te strang de gat pana ce n-o sa mai poti canta! Datorita mie esti vedeta...si daca bat din palme dispari de pe ecrane...Yuki, iubitule, te-a tratat rau copilul ala nenororcit...hai la mine sa te tzuc 24

Mi se pare super tare topicul asta....m-am distrat de minune. Felicitari, love_yuki_eiri...btw, I'm in love with Yuki Eiri too 4

#3
de acort cu venus aici. e super tare topicul asta ar trebui sa fie asa la fiecare anime. nu m'am putut abtine 24


Yuki Eiri>I'm gonna mary Ayaka Usami

Shuichi Shindo> Nittle grasper sucks.

Taki Aizawa>Cam naspa industria muzicii...stiu ma apuc de scris nuvele k ies banii mai usor si am parte de fane multe.

Hiroshi Nakano>m'am saturat de motocicleta asta veche...imi iau o limuzina

Suguru Fujisaki>pian...prea plictisitor. ce'ar fi sa fac schimb cu hiro? n'ar fi rau chiar sunt innnebunit dupa chitara lui.

Ryuichi Sakuma>I hate you Kumagoro.

K> get away from me i'm ...i'm scared of guns....HELP

#4
Yuki Eiri: Uhhhmm... Mmm.. La naiba ! Ce tot fac atata pe mine? sunt cel mai prost scriitor in viata... Unde-i bata de baseball?

Shuichi Shindo: Ahhh.. gata ma las de muzica asta idioata... Ma duc in Romania! Acolo fac bani si daca sunt incult... "Oooo Viata meaa...."

Taki Aizawa: Waaaaaaaahhhh !! Am gasit o bombonica 108 Shu! Shu!... Uite.. o impart cu tine (>.>)

Hiroshi Nakano: Unde naiba e acetona?! >.< Rosul asta de pe unghii a inceput sa ma streseze... Ooo Fujisaki, draga! Daca mai ascunzi acetona o sa te oblig sa ma pupi in f**d ...Desi asta e deja o obijnuintza...

Claude K. Winchester: Ce naiba tot faceti atata pe voi?! Nu v-ati dat seama? Pistoalele astea au numai gloante oarbe... Priviti si voi...*Shoots Fujisaki in the head... Fujisaki is dead x.x* ... Oooups... Astazi am incurcat gloantele-din nou-... Eh .. asta este... Tomorow is another day65 .

Yeap... ce "fraze" am si eu >.>

╚»♥♣by Kaname ♣♥
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#5
Yuki Eiri -> Ce tot fac? Nu imi vin idei noi pt cartile mele ... ummm ... la naiba ce ma fac acum?! ... ooo daaa ... STIU! ... ma voi lasa de scris tampeniile astea de carti si voi intra in lumea modei ... o sa am o multime de fane noi ... si ca sa am si mai multe fane ... o sa prezint costume de baie barbatesti ... <OMG! 24 ce ideie am si yo24>

Shuichi Shindo -> Atata cantat ... degeaba tot nu am talent ... dar stiu ce voi face ... cea mai buna solutie ... ma voi face DJ la un club in America .... si atunci toata lumea ma va adora ...

Taki Aizawa -> o nooooo .... Shu-chan ... asteaptama .... voi veni cu tine .... promit ca o sa fiu cuminte si voi face ce vrei u ...

Hiroshi Nakano -> De ce oare nu am ascultato pe mama si sa ma fac doctor ... si imi urasc chitara ... si fratele asta al meu, cu ideile lui de a convinge oamenii sa faca ce vor ... uhhh ... renunt la muzica gata ... ma voi face medic chirurg ... voi salva multi pacienti ... voi face un lucru bun ... ce minunata e viatza ...

K -> ce sunt aceste arme in camera mea .... aaaaaaaa .... ajutoooorrr ... vor sa ma omoare ....

Thoma -> draga mea sotie Mika esti asa de enervanta si nu te mai suport ... compania NG este asa de lipsita de gust si stil ... renunt la companie ... renunt la tine Mika ... voi deveni un burlac si imi voi trai viatza printre blocuri ...

Ryuchi Sakuma -> nu il mai iubesc pe Kumagoro ... si nici pe Shu-chan ... Norikoooo numi pasa ca ai sot si copil eu tot te iubessssccc!!! .... hai sa fugim in lume ... (LOL! 24)


<<minte bolnava ce am si yo>>
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
[Imagine: Neintitulat-7.jpg]
GFX made by meh! ^
[align=right]deviantArt || FaceBook || Twitter

#6
Haha...revin cu un nou "top"
1)Yuki Eiri>asta e o catastrofa!Cum sa mi se spuna ca sunt "cel mai bun amant din Japonia" ?Damn...eu sunt fidel...si femeile ma intimideaza.Cand le vad cum fug dupa mine...pur si simplu ma sperii,incep sa tip si fug cat ma tine picioarele.

2)Shuichi Shindo>We are Fighting Dreamers...nu stiti la cine ma refer?La mine si la Naruto.Sunt pur si simplu inebunit dupa el.Imi place cum spune "Asta e calea mea de a fi ninja".Cu siguranta as putea sa fac parte din echipa numarul 7.Daca ii spun lui Sasuke sa cante in locul meu...oare accepta?

3)Sakano>Oh,my sweet baby!Sunt cel mai mare cuceritor din cati au existat vreodata!Jitaya sa se fereasca..pentru ca eu sunt maestrul in ceea ce priveste hentai-ul..care este o arta!

4)K>Bing Bang...printre arme...Bing Bang..sunt singurel...si imi e frica!La naiba...sa i-a cineva chestiile astea periculoase de langa mine!Eu sunt un baiat asa delicat...si cuminte.Nu imi plac armele..nu nu.Prefer ursuletii.

5)Ryuichi Sakuma>Haha...o sa va distrug pe toti.Eu sunt cel mai mare Hokage!Poate indrazneste Tsunade sa nu imi cedeze titlul ei...ca o fac una cu scaunul...bine...cu pamantul.Kumagoro va fi aliatul meu.Sunt cel mai rau!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#7
Ce chestie...Saracul Yuki cat a avut de suferit de pe urma topicului astuia 21
Asa..sa vad si eu..ce scorneste mintea mea micuta ^^

Yuki:Tati,tati..Vreau si eu sa ma fac calugar.Pur si simplu nu mai suport viata mondena.Nimeni nu ma intelege.Ma fac emo daca nu-mi dai sansa asta.

Shu4aca Yuki se face emo,ma fac si eu.Ma tai cu lama.Sau sa ma arunc de la balcon?Stai ca am o idee mai buna. Sparg banci si dau vina pe Ryu.

Hiro: M-am plictisit de viata de artist.De acum inainte ma fac reprezentant la AVON 4

Ryu: Shu,you damn brat!! Cum sa faci asta?Tu-ti dai seama ca tocmai am in mana un Sniper si daca ma enervezi iti trag in headshot si pe urma iti canta popa? 5 Stii, nu? Kumagoro sari pe el !

K: O god..ce papusa Barbie noua au adus la magazin.Trebuie s-o am si eu.Da-le pe apa sambetei de arme.Barbie rocks!

Sorry...Pana de idei >.< Pana la alte noi replici,cred ca raman astea ^_^
[center][Imagine: siggi1wf5.png][/center]

#8
rad cu lacrimi...topic super tare...deh sa incerc si eu,sa vedem ce iese:
Yuki:Shuichi dute in dormitor astazi o sa dorm eu pe canapea.
Mika da-mi niste sfaturi,nu stiu cum sa-l cuceresc pe Shu.
Tohma,demult vroiam sa-ti spun ca te iubesc si visez in fiecare noapte sa fac dragoste cu tine pe zidul chinezesc.
Hiro, iti daruiesc Mercedesul meu dar in schimb imi spui ce vopsea de par folosesti.
Hei,Shuichi priveste mi-am cumparat si eu un Kumagorou,sunt tare mandru de el.
ah,mam saturat de costume vreau sa arat ca cei de la trupa Lordi:Hard,Rock Halleluja...
Shuichi esti asa tare la pat,incat la fiecare secunda ma gandesc sa tio trag,cred ca o sa scriu un roman despre asta.

Shuichi:o sa dau ziarul in judecata,cum au putut sa scrie ca idolul meu e Sakuma Ryuichi cand defapt e Britney Spears.
Yuki,cand vin acasa masa sa fie gata si patul facut,de nu iti arat eu tie.
Tohma,daca nu il lasi in pace pe Yuki,de fac una cu pamantul.
Yuki?Cine mai e si asta?
Prietenul meu cel mai bun e Fujisaki Suguru,el a fost cel care ma ajutat cand aveam probleme cu Yuki.

Sakuma:filosofia inseamna gandire despre gandire.
ah ce tare sunt cluburile in care sa arata streptease.
Tohma ti-am cumaparat o pereche de bikini.

K:armele?deh eu nu ma joc cu asa ceva,vocatia mea e ciorba de burta cu taietei,salata de boef si prajiturile cu ciocolata,ador sa le gatesc.
m-am saturat de viata asta,cred ca ar fi bine sa ma sinucid,unde mie arma?.

Sakano:Tohma sa nu indraznesti sa-mi dictezi,in compania asta tu esti un nimic si eu nu te respect.
Shuichi daca mai intarzii te arunc de la primul etaj.
Am decis sa plec in America si sa intru in grupa de dansatori a lui Michael jackson,poate ma invata si pe mine cum sa fac figura aia in care se tine de...

Fujisaki:Shuichi e asa destept in fiecare zi iau exemplu de la el.
Sa va spun un secret?De fapt am 30 de ani,ma sfatuit Sakuma sa-mi fac operatie plastica.

Cam atat,mai revin cu vreo idee)))
[Imagine: 697b3f31f413.jpg]
Нет такой вещи, как судьба. Плач, гнев, непреодолимая сила безрассудства и самое изысканное чувство - всё это закон ПРИТЯЖЕНИЯ!
[Imagine: chibi_2217.gif]
, chibi-ul lui haruna

#9
Yuki Eiri: Oh, Shuichi, te urasc ! Esti cel mai idiot iubit din lume! Chiar nu poti sa te impaci cu Taki? Esti asa un tampit ! Si chiar nu vrei sa-mi scrii tu nuvelele si io sa cant cantecelul ala dragut al tau? Ei, si chiar daca facem schimb, tot fraier ramai !
Shuichi: Da de ceeee?! Zuppy03 Mie imi place sa cant cu Hiro! Il iubesc pe Hiro! Daca te porti urat cu mine, Yuki, il rog pe Ryu sama sa te omoare cu Kumagoro!
Yuki Eiri: Ei, da acuma si tu ! De parca ar asculta vreodata Sakuma de tine ! PFUI!
Shuichi: Da asculta ca altfel ii zic ca te pun pe tine sa canti Sleeps Beauty si sa vezi ce repede o sa faca tot ceea ce spun eu ! MUAHAHAHA !
Yuki Eiri: Shuichi, stii ceva? De ce nu il chemi tu acuma pe Sakuma, ca sa-i arat una din noile mele carti? Se cheama "Manual pentru incepatori:Cum sa il seduci pe Shuichi in 3 pasi simpli" . Va fi un succes, iti spun sigur!
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#10
Yuki: Moama, ce tare e NFS-ul asta, Shu draga, nu vrei sa-mi mai dai un ou Kinder? 4. Sunt foarte curios ce surpriza voi mai gasi de data asta. Da ce-i acolo, o carte?!?!?!?!?!?!? arunc-o la cos! Repede, repede, il urasc pe blondu' care a pus ganganiile alea in ea. Am deschis-o odata si m-au apucat de ochi, vai, a fost groaznic (pune dosul mainii pe frunte si se face ca lesina, dupa care afiseaza un zambet larg pe buze, semn ca a glumit cu lesinul, si isi continua jocul).

Shu: I love Gutzaaa, Adrian minune si Salam. Yuki, treci si fa-ti bagajul imediat!!!! Mergem in Romania la concert!!! Manele pe sistem cu Salam Regheton si Ionut Cercel. Suna-l si pe Hiro, stiu ca-i plac la nebunie manelele!

Hiro: Ayaka-san, aaaa, stii, eu m-as cam... desparti de tine. Nu de alta, dar am gasit o partida mult mai buna. O cheama Nikita si e summo, o sa-ti fac cunostinta cu ea, e o draguta 4.

Taki Aizawa: Baieti, lasati-o mai moale, nu fiti raaai! Melodia asta e preferata meaaa! (incepe sa planga zgomotos ca un bebelus, atunci cand unul din baieti ramane neclintit in decizia de a nu pune piesa pe album). - Va rooooog, "Ghita" e melodia mea preferata, Shu mi-a "scos-o in cale", are valoare sentimentalaaaaa!

Ayaka: Joi e concert Tokio Hoteeel, Mr K, spune-mi ca vii cu mine, please!
Mr K: Nu pot draga, ma duc sa fac pregatirile pentru Fuego, canta maine la 0-TV si m-a invitat DD sa-i ajut, ca el nu se poate ridica de pe scaun.
Ayaka: Bine, fie, o sa vin cu Tatsuha, el macar ma intelege, Tokio Hoteeeel! Give me five!
Hetalia

Sa fii deschis nu inseamna sa fii receptiv la ce iti place tie, ci la ce este bine, atfel te numesti "om cu prejudecati", eticheta pe care oamenii din ziua de azi o pun numai celor demodati, dar nu se vad pe ei...




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)