Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut!

#1
Salut!
Manumesc Roxana si sunt din Turda judetul Cluj.
Imi plac foarte mult anime-urile si sunt multe care sunt preferatele meleZuppy11stea[/i][/color][/size][/font]

#2
Bine ai venit pe Animezup, roxanamaria!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya 8 Bine ai venit pe forum <33 Sper sa te integrezi repede si sa iti faci foarte multi prieteni 8
Esti din Turda ? Pe langa Turda s-au nascut parintii mei xD Eu m-am nascut in bucuresti 15
Well... deci iti plac anime-urile foarte mult la fel ca si mine xD Poti sa-mi zici cateva ? Si care e genul tau preferat de anime ?
Apropo , era sa uit , cati ani ai ?
Cam atata ... nu prea ma pricep la intrebari 21 Inca o data bun venit :bye:

Don't try to be perfect . Just be yourself .

#4
da sunt din Turda si am 13 ani. anime-urile mele preferate sunt: full metal alchemist,inuyasha,chrono crusade,death note,naruto,bleach,kaleido star si multe altele. genul de anime preferat:imi plac multe mie cam greu sa alegSmile




filme am mai multe care imi plac:hannah montana,jonas,wizards of waverly place the movie
carti nu prea citesc in timpul liber doar cand ne trebuie la scoala in timpul liber mai mut citesc reviste
manga nu am citit pana acum am gasit doar o manga cu benzi desenate21

#5
Hello Roxana ! Welcome to zup ^^.
Eu's Denny, Denisa. Dar prefer Denny, daca se poate. Si eu sunt din Judetul Cluj. <33. Doar ca eu sunt din Cluj-Napoca. 5

Am o intrebare j-drama vizionezi ?

Cam atat. Sper sa ne vedem pe forum ^^.
Happy posting and no spam !
Welcome again.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#6
salut mersi. nu nu m-am uitat la j-drama
si eu sper sa ne vedem pe forum si nice to meet you DennySmile

#7
Buna , sunt Cristina ,dar prefer Musa din cauza dragostei mele fata de muzica .Stii atunci cand am privit Gravitation,prietenii imi spuneau ca mai sa imi schimb numele in Shuichi.Deci intrebare mea ar fi:Ce nume ti-ar placea cel mai mult din animeurile si manga preferata si de ce ?
Ah si cum fara muzica:
1)Iti place musica?
2) Daca da , atunci ce genuri de muzica asculti?
3)aI VREO FORMATIE SAu un cantaret preferat ?
4)Iti place atat de mult o piesa , incat poti sa o asculti de 50 ori intr-o ora ?[posturi unite]
Ah, scuze aveam sa uit ceva important .
Bine ai venit si sedere cat mai placuta !!!!!!!!!
[Imagine: aaaakip.jpg]

#8
Sall Roxana-Maria bunvenit pe anime zup sper sa iti placa aici si sa fi cat mai activa.

#9
salut
da imi place muzica ascult muzica pop si altele
formatii imi place jonas brothers etc. si cantareti preferati am multi:miley cyrus,ashley tisdale,demi lovato etc.
imi place o piesa si am ascultat-o de multe ori pana acum si inca nu m-am plictisit inca de eaZuppy11

#10
Hello! Zuppy23
Incantata de cunostinta Roxana-Maria.Bine ai venit pe anime-zup si eu sunt noua si deasemenea si eu sunt din Cluj numai ca eu sunt din Cluj Napoca 4. Am cateva intrebari pentru tine : 1) Iti place Kamichu?
2)Ce zodie esti?
3)Iti place sa desenezi? :X
Cam atat. Ne mai vedem:bye:
(PS : Ai un Pozititv de la mine ^^ )




Utilizatori care citesc acest subiect:
9 Vizitator(i)