Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Vampire school

Amy:
Partenerul noii mele colega se pare ca gasise ceva. Ardeam de nerabdare. La cat de mult uram oamenii pentru ce facusera era o placere sa vanez.
(soapta)
-Si? Unde anume dam de draguta prada?
Simtisem clar cum ochii imi straluceau mai tare ca rubinul sau sangele. Muream de nerabdare sa-i omor!
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Eli:
Se vedea cum draga mea colega de camera ardea de nerabdare.Si nu era singura!Imi era o foame de muream...
-Este un grup la cativa metrii de aici,mai exact vreo 5 metri.Este un grup format din 4 persoane,deci ne ajunge de fiecare cate ceva.
I-am zambit,si am mers la vanatoare.Ardeam de nerabdare.
OOC:Amaya Naoko
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

Amy:
Un grup de patru persoane...Ma intrebam daca sunt baieti sau fete , dar cand am ajuns ni se confirma totul. Doua cupluri de la care fiecare baiat se lauda tare si zgomotos cum avusesera ei curaj si cum ca nu ar fi trebuit sa se teama de nimic. Ce imbecili! Imi venea sa mor de ras!
(soptit):-Ei? Pe care ii iei tu? Si atacam deodata ca sa nu aiba timp de scapare!
OOC:Mercyd
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Eli:
Am stat si m-am gandit.Problema este ca fetele umane au prostul obicei sa tipe.Asa ca m-am uitat in ochii lor,si isi pierdura imediat graiul.Baietii,prea prosti evident nu observara ca iubitele lor erau statui,insa nu cred ca era o problema prea mare,daca tot ii ucidem.
-Eu iau cuplul din stanga,spuneam in timp ce ocheam cuplul format dintr-un baiat cu parul negru si o fata blonda.Tu poti sa ii iei pe ceilalti,pe tipul atletic si tipa majoreta.Atacam la 3,bine?
OOC:Amaya Naoko
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

-Ah cat ma amuza comentariile lor de nu va fie frica! La 3. Unu , doi , trei!
Am sarit ca o nebuna asupra cuplului mai intai prinzand baiatul cu o creaca agatandu-l si incepand cu fata a carei sange avea un gust destul de dulce. Ce ma deranja totusi era parfumul ala stupid de pe gatul ei. Prea roz. Trebuia sa-i iau sangele rapid si sa incep cu baiatul ca altfel varsam tot ce mancam.
OOC: Mercyd
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Eli:
Am sarit impreuna cu Amelia,cat de rapid puteam.I-am sucit gatul fetei,si am lasat-o putin in pace,si am tabarat pe baiat cu toata forta in jugulara lui.Sangele lui delicios imi invada gura si imi potoli setea nestavilita.Acesta incerca sa ma doboare cu diferite lovituri,insa imediat m-am ocupat si de sentimentele lui,incat sa fie vulnerabil.Incepusem sa zambesc,iar dupa ce terminasem cu baietelul meu,m-am ocupat si de papusa lui Barbie.Am muscat din trupul ei,insa parfumul ei de prost gust imi invada narile,si a trebuit sa imi tin respiratia si sa beau,astfel incat sa nu ma mai bucur de sangele meu dulce...M-am uitat catre Amelia,si parea in aceasi situatie ca si mine.Of,fetele astea umane,nu pot sa accepte doar un sapun parfumat?
OOC:Amaya Naoko
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

Amy:
Terminasem cu fata si cu mirosul ei gretos de parfum. Urma baiatul care avea sange din plin si a carui fata speriata si chinuita era un deliciu pentru mine. Am terminat si cu aceasta potolindu-mi setea si scotand o batista pentru a ma sterge la gura.
-Asta a fost o masa pe cinste.
OOC: Mercyd
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Eli:
Ma uitam cu seninatate catre Amelia si am inceput sa zambesc.I-am urat un\'Sa-ti fie de bine!\',si apoi m-am uitat catre trupurile prostilor astia.Nu puteam sa-i lasam aici,daca nu vroiam sa avem necazuri cu idiotii astia din scoala,asa ca i-am propus o idee.Am fluierat rapid,si lupul meu alb Snow,veni indata.il mangaiasem usor pe cap si dupa urechi si am observat ca ii este foame.Mi-am scos un servetel din buzunar si m-am sters de sange,iar intre timp am intrebat-o pe Amelia:
-Vrei sa ii lasam cadavrele lui Snow?el si cu prietenii lui,scapa cel mai bine de urme.
OOC:Amaya Naoko.
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

Amy:
Propunerea era perfecta.
-Ar fi foarte bine. Fara urme este cel mai convenabil sa vanezi. Si ia zii ai pregatit ceva pentru maine? Mie nu-mi pasa nici de profi nici de colegi asa ca nu ma sinchisesc sa invat sau ceva de genu.
OOC: Mercyd
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Eli:
Am fluierat lung si continuu,iar o haita de lupi,condusi de Snow,dadusera atacul pe cadavre.Am luat-o inainte,fiind insotita de Amelia si m-am gandit putin la intrebarea ei.I-am raspuns dand din umeri lejer:
-Mereu este totul spontan,asa ca las lucrurile sa se intample.Dar mereu curiosii mor repede,asa ca nu vom flamanzi prea mult.Vreau ca dupa masa asta copioasa sa vad si eu ce \'specimene\' sunt pe aici,ca totusi e prea multa liniste pentru o scoala de vampiri.Poate gasim vreo lupta ceva,cel putin asa sper.
OOC:Amaya Naoko
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Vampire school- story and character Riluri 35 29.009 12-08-2011, 05:04 PM
Ultimul răspuns: Twisty Emerald


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)