Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Reclamatie pt un prieten

#1
Asi dori sa reclam ca user-ul C.Viper I sa dat ban la cont fara nici un motiv de catre "YondaimeAlin" folosind expresii ca "prietene tu nu glumesti cu mine"
cand el nu ia facut nimica .
Astept un raspund ... 4

#2
I-am lasat link lui Alin sa spuna ce s-a intampla.
Daca banul a fost dat pentru ceva ce s-a intamplat in afara forumului sau pentru un lucru nesemnificativ, ii va fi revocat.

#3
(10-07-2011, 10:13 PM)Flaw A scris: I-am lasat link lui Alin sa spuna ce s-a intampla.
Daca banul a fost dat pentru ceva ce s-a intamplat in afara forumului sau pentru un lucru nesemnificativ, ii va fi revocat.

Bogdan, cred ca ma stii destul de bine... Nu i-am dat ban fara motiv. Pur si simplu individul facea trolling pe chat si l-am avertizat sa termine cu mistocariile si tot ma lua peste picior, dar am tacut. Astazi, ma lua la misto pe chat cand nu eram de fata si i-am zis ca nu e prietenul meu ca sa glumeasca pe seama mea, dupa care a venit ca un viking sa faca gura mare la mine la profil, ca doar, deh, e smecher la 15 ani. I-am dat prima oara warn si i-am zis sa termine, dupa care a spus ca n-am ce sa-i fac si mi-a zis pa. I-am dat ban pana se cuminteste si nu o sa-mi schimb decizia. E al doilea ban dat de mine pe forum si cred ca nu am fost un moderator dur pana acum, dar daca el a continuat sa faca misto de mine are timp sa se cuminteasca si daca-si cere scuze, o sa ii scot ban-ul.
_______________
Later edit:
Ban ridicat, de data asta. A doua oara nu iti mai scot ban-ul si ramane cat trebuie.

Thread Closed




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)