Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dedicatie muzicala 2.


Dupa mult timp de cand nu am mai dat dedicatii, am revenit si eu pe aici. Trebuia sa recuperez cumva. So, let's start:

Pentru Surubelnita cu aripi aka Zuzu. Te iubesc si mi-a fost ingrozitor de dor de tine. *hugs*
Pentru Layla. Imi pare tare rau ca te-am incurcat cu chestia aia... Sper sa nu fi prea suparata pe mine din cauza aia...
Pentru Ang. Sper sa-ti placa si mersi pentru dedicatie.
Pentru Bl forever. Sper sa iti placa Smile

P.s: Asta nu e tot. Voi reveni cu un edit. Acum am ceva treaba.
[Imagine: j5atg3.png]


Am revenit cu cateva dedicatii 15

Zuza: Esti o gaza cu patru ochi si te iubesc mult de tot, so click Here!
Ruxi: I know, am vorbit doar azi dimineata, dar deja m-am atasat de tine si iti fac si tie o dedicatie :]] Click Here ! Stiu, nu are versuri melodia, poate o sti .__. Mie imi place foarte mult, mai ales inceputul si sfarsitul :]]
Iluzie Optica: Haha, asta e pentru tine ca ti-ai facut unghiile azi 15 Clicke
Mini: Cum as putea uita de tine? Asta e pentru tine pentru ca te iubesc si ca esti un purice 15 Aici!
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Pentru mine, pentru Dani si pentru Mitu. Pentru ca imi era dor de noi trei in "formula" asta si ma bucur c-am revenit. Pentru ca pur si simplu ii iubesc <3

Pentru Beki, Haku, Andrei, Ionuţ, Vero, Adrian, Bullet, Alysu, Poox, ciprian96, Zuzu, Imp, Big Bang, Spence, Berry, Blue sky, She, Joony, Saba, Bodgan, Debb, Andreea, Isabella, Costina, Alle, Shay, Teodor, Alexandru. // Love'. ;x
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]



Em.. mai trec si eu pe aici cu niste dedicatii'.xD

Pentru superilicioasa mea Haku.<3
Pentru Snowy. Dap. Love ya.<3
Pentru AgentElz.<3 Love you, dear. hug
Si pentru Roseta, care nu mi-a zis ca are Facebook. 33

Love ya, girls.! 8


T.H. - Automatic + Don't jump pentru tipa aia de care mi-am adus aminte. Am cunoscut-o acum vreo doi ani, parca. Vorbeam despre spirite and stuff. ^^ Sanatate, cunoscuta. Oare Delia o chema sau ceva cu "D"? Oricum, nici nu-i mai am numarul de telefon, cred. Dar macar, macar, anul trecut, cand vorbisem cu ea prin mesaje, a stiu cine-s (dupa ce i-am zis id-ul cel vechi).
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dedicatie muzicala hikari marina 368 179.159 19-12-2010, 01:22 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac


Utilizatori care citesc acest subiect:
86 Vizitator(i)