Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dedicatie muzicala 2.

Pentru Metal, pentru că ştiu că-i place Sonata Arctica şi pentru că melodia asta o ascult eu acum * laughs * şiii pentru că merită la orice oră * huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugs *

CLIIIIIIICK :3

Pentru Yumeeeeeeeee~! >33 Lăv, baibi, lăv. I lăv you căz it's yu. ^^ Î-aş dedica toate melodiile din lume, dar mă mulţumesc, cel puţin acum :->, să-ţi dedic melodia Orochi - Sakura. Why? Pentru că eşti frumoasă şi minunată ca o floare de cireşi. Îţi mulţumesc pentru tot ceea ce ai făcut şi apreciez că-ţi pierzi timpul cu mine. hug Cred că niciuna dintre noi nu s-ar fi gandit că o să se împrietenească cu "duşmanul". Dar uite, ne-am împrietenit, iar tu îmi zici că mă iubeşti, dea bea aştept să văd cum o să-mi arăţi acest lucru, dacă o vei face *deja ştiu, nu trebuie să mi-o dovedeşti, orgoliul mai poate aştepta, Haruki-chan*. hug
Pentru scumpiliciul meu adorabilicios Puh, Nana - Rose / CN Blue - Sweet Holidaiy hug Pentru că eşti tu şi te iubesc aşa cum eşti, deşi... uneori mă întreb de ce te mai suport. :]] Dar tot singură îmi răspund, Dey! ^^
Pentru Bloaica mea cea bestială şi fenomenală, The Gazette - Vortex. hug Nu mai pune la suflet tot ce zice un om atotnecunoscător. 78 Fato, eşti superbă şi minunată aşa cum eşti. Ieşi din casă, du-te (!), simte că trăieşti, inspiră şi expiră, oamăno etc.
Briskly (sper ca n-am gresit ;]]), pentru incurajare si... in esential: mesaj. hug Chiar iti multumesc. Tie iti dedic melodia care imi place mult, mult, mult, mult, mult, de la Skillet. 10 Skillet - Falling inside the black (melodia pe care mi-ai bagat-o pe telefon b-)). A insemnat mult mesajul pentru mine. ^^ Sper ca intr-o zi sa te pot ajuta si eu. *hug*
Kayla - esti o tipa de treaba, pe langa asta, esti draguta si dulce. ^^ Yeah, tatal meu care a luat-o pe Bloaica de sot/sotie care e pusa sub vraja nu-mai-stiu-cui sa fie baiat si altele. Vrajitoare. : -? Rawr! Deci... Three Days Grace - Pain, imi place melodia, nu are nimic dea face titlul cu tine sau ceva in genul. 106 :]] Oricum, multumeeeesc~! >;d< Nu trebuie sa-mi faci o dedicatie ca ti-am facut si eu ;-j, banal - daca vroiai o faceai fara sa o fac *vorbesc la viitor, pentru ca vad ca asa procedeaza lumea de p'acilea: ala ii face lui ala dedicatie, ala la randul lui ca se simte... na, ala din nou si tot asa ;-j*.
Pentru Lynn, Sash' si ceilalti (toti zupăraşii moderni d'pacilea). Sug - I love scream party. De ce? :]] E hiperactiva si energica. Vine vacantaaaa~! :]] Distreazi-va! *oricum n-ar trebui sa va spun ceva ce o sa faceti :]]*
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Hellow 15 Uite ca am venit si eu cu o dedicatie ptr my dear Zuzu pentru ca e ziua ei. Imi pare rau ca nu pot veni la ziua ei ca sa ii dai un cadou asa ca ii dau unul online. So, my dear, La multi ani hug
[Imagine: EnvYQ.png]

Am revenit si eu pe aici, dupa o lunga absenta! So, sa vedem ce dedicatii am.
Pentru Zuzu. Vreau sa-ti dedic melodia asta special pentru tine. Te iubesc. Inca o data la multi ani scumpa mea! hug<3<3<3
Pentru ♥Venus^.^Roseta♫. Te iubesc nepotico. Esti geniala!hug
Pentru BlOod CoNcePt o.O. I love you and i miss you! hug
Pentru Abbi. Ti-am dat dedicatie pentru ca asa am vrut, nu din obligatie scumpa. Si la multi multi ani pentru ieri! hug
Pentru Kira. Sper sa-ti placa. Chiar daca nu am vorbit decat de cateva ori esti chiar de treaba. Sper sa ajung sa te cunosc mai bine. hug
Pentru Alle. ♥ aka Snowy! Da-i naiba pe prosti. Nu ii baga in seama. Arata-le ca esti tare si mai presus de ei, incat nu te cobori la nivelul lor de idioti. Ce sa le faci, daca au un nivel de cunostiinte mai mici decat al gainilor. Saracii de ei, imi pare rau de ei, sunt sigura ca nici ei nu au vrut sa se nasca asa, dar deh, soarta. Cum am mai spus, sufera de prostie acuta. Love you<3! hug
Pentru Layla. Asculta melodia si ai sa vezi ce vreau sa spun. Capu' sus! Nu te merita, vei gasi pe altcineva mai bun pentru tine. Trebuie doar sa deschizi bine ochii!Love you! hug
Pentru Zuza. Sper sa-ti placa melodia. hug
Pentru Ang. Sper sa-ti placa melodia. hug
Pentru • Rusk`Key •. Esti o scumpa pupic.
Pentru ghotic_yumi. Ai zis ca iti place Ayumi Hamasaki. So, avem ceva in comun. Incantata de cunostiinta. hug
Pentru ♥♥ Miss Sensation ♥♥. Sper sa-ti placa scumpa! hug
Pentru Certhy. Sper sa fi nimerit melodia.
Pentru Metal. Sper sa-ti placa ^_^
Pentru Briskly. Sper sa-ti placa melodia. *hugs*
Pentru rawr aka Nami. Love you, mommy! hug
Pentru Crăci. I love you daddy! Si nu te descuraja asa usor, vei gasi tu pe altcineva, sunt 100% sigura de asta, doar ca trebuie sa le dai mai multa atentie... 3 hug
Pentru my wife, BLforever. Love you, wife!<3 hug!
Pentru Larisa 8. Scumpa, imi e dor de tine! hug
Si pentru mine, fiindca merit si eu, fiindca imi e dor de el si nu pot sa-l uit orice as incerca sa fac... 46
[Imagine: j5atg3.png]


@Kayla: ÃŽmi place melodia, mersi mult!hug

Acum , pentru toată gaşca AnimeZupiliană. LET'S PARTY EVBDY!

WE ARE PIRATES!

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

Pentru Istorie aka Ana, sper să-ţi placă, mie personal îmi place mult melodia asta. : D. Ştiu c-ai terminat şi tu acum clasa a opta şi nu prea am avut ocazia să stăm de vorbă, să te întreb cum a fost şi alte cele, dar promit că fac eu cumva să stăm mai mult de poveşti zilele astea. Btw, miss you aaand sper să ne auzim zilele astea. * hugs *
Pentru Snowy aka Alexa, pentru că ştiu că-ţi place trupa asta şiii îmi place oricum şi mie * laughs *. Pronunţia ta cu "fut cruci" e briliantă : )). Şii te iubesc şi mulţumesc că mă susţii şi atunci când nu merit şi pentru că răspunzi la telefon la orice oră, când eu mă plâng iar din vina ştii-tu-cui. * hugs *
Pentru Nyuleţ, pentru că sper să-ţi placă Sonata Arctica la fel de mult ca şi mie şiii deşi nu ne ştim de mult timp m-am ataşat foarte mult de tine, eşti atât de cute, naiz, cul, tru, smart şi amazing, eşti ca un shake dulce cu de toate, care surprinde lumea. Şi meriţi tot ce-i mai bun. * huuugs *
Pentru Metal, pentru că tu eşti jumătatea mea de perfecţiune * laguhs * şi cu tine râd de idioţi pe mess şi pentru că mă faci să râd chiar şi atunci când n-am motive, că-mi ridici moralul la orice oră şi mă lauzi, poate, şi atunci când nu merit cu adevărat. : )). Şi, în final, pentru că eşti pur şi simplu tu. * hugs *
Pentru Abacza aka My Babayonce, pentru că e absolut genială şi pentru că vara trecută nu ne-au ajuns 3-4 ore să stăm de poveşti. : )). Pentru că pot vorbi despre absolut orice cu ea, la absolut orice oră. Mersi pentru asta ! * hugs *
Pentru Shay., pentru că şi ei îi place PLL şi pentru că e genilicioasa mea, cu care râd până la epuizare. : )). Ea îl înjură pe A., iar eu pe S. şi tot aşa. * huuuugs *
Pentru Puh., pentru că ştiu că-i place SHinee şi o dată m-a ajutat cu un proiect la muzicăă (n-am uitat, thank you so much) şi pentru că e genială şi pentru că o iubesc. * hugs *
Pentru Shanny., pentru că o iubesc, pentru că le avem noi pe a le noastre, când râdem până avem nevoie la toaletă şi vorbim despre absolut orice la orice oră. * huuuuuuuugs *
Pentru Alee aka Hanako, pentru că e extraordinar de importantă pentru mine şi, oricât de narcisistă aş fi, deseori îmi ajunge simplul fapt de a o vedea pe ea zâmbind. Pentru că m-a susţinut mereu, cu bune şi rele, cu rele şi bune şi nu s-a dat în spate când am avut o problemă, a fost aici, în primul rând, susţinându-mă şi fiindu-mi aproape. M-a încurajat şi mi-a dat aripi să zbor când alţii mi le tăiau. Te iubesc, Alexule * hugs *
Pentru Child Of Sunset, pentru că e o persoană minunată şi îmi este dor de ea, tare dor. Pentru că m-a susţinut mereu în tot ce-am făcut şi-a fost mereu sinceră cu mine. Am petrecut ore întregi vorbind la telefon şi m-a încurujat, mi-a dat încredere în mine atunci când n-am avut. Love you, Madule * hugs *
Pentru IceCat, pentru că e o persoană tare drăguţă şi de treabă şi pentru că-i ador ficul şi personajele. * hugs *
Pentru MikeM, pentru că pot şi pentru că vreau. :]] Şi deşi mă enervează uneori (little perv'), e o persoană specială pentru mine. 5 * hugs *
Pentru Ang., pentru că eu pur şi simplu ascult melodia asta până nu mai pot şi pentru că aşa vreau să fie şi ea. Tot mai suuus, Ang. * huuuuuugs *

Bl forever: Think Of You - Thu Thuy (imi place melodia, oare tie iti place? 43)
Era logic sa-i dedic melodia, adica ei. O am "prezentata" aproape (cred) in fiecare post sau se subintelege ca ii e dedicat ei. xd65 Nu zic mai multe, deja stie, deja stiu, deja am zis multe. xd I loveee you, sweetii Bloaicaaa~! (tot la mama trag fetele *eto*) Succes la examenul actoricesc! : )>-
Yume Yondaime: Gackt - Mizerable
De ce melodia asta? Imi place. ^^ Flowers am uitat cum este, deci, ti-o dedic pe asta, dar cu titlul aleia. ;] Ce pot spune? Multumesc ca ma asculti, ca esti dulce, buna cu mine, intelegatoare si imi pare rau, foarte rau, pentru chestia aia... T_________T Stiu ca ma ierti si ai incredere in mine, cum si eu am in tine, Haru-chan. Sper sa-ti implinesti visul! : )>- Sa nu uiti ca mi-ai furat emoticonul si ca mi l-ai dat pe ala din manga aia Beast Master (sau ceva in genul :]]). b-)
Marcel (nu e de pe aici). Frate, am uitat de tine! I'm so sorry, sensibilule! :yada: Eh, sa stii ca te regasesti in fiecare post (sumimasen @________@). Cum as putea sa uit (chiar daca am facut-o) de oamanul care imi zicea ca n-are o iubita si ca nu o sa o gaseasca? T____________T Tipul ala sensibil care ma asculta cum vorbesc despre yaoi. o.o'' Mda... la 18 ani ai tai esti mult mai de treaba decat alt baiat cu care am vorbit (cred @___@). Tie iti dedic orice, chiar orice. De ce? Pentru ca m-ai ascultat, suportat, alinat si... oamanule (!) mi-ai fost alaturi. :]] Sper ca sor'ta nu a mai scris cuiva ca tu o iubesti (ar fi fost ceva sa nimereasca la un baiat =]] *mintea asta...*). Oricum, suntem cam in aceeasi problema, doar ca e invers. :]] La mine e mama, la tine e tatal. o.o'' Oh, ce ne facem noi? *nat, nat* Oricum, tie iti dedic... ;-? Let's see... Winter Sonota - Only you. ^^ Iubesc muzica intrumentala (de acest gen si instrumente Smile>- ). Nu sunt sigura daca stii sau mai tii minte. :]] Oricum, ti-o dedic din toata inima. >;d< Neah, sa nu crezi ca incep sa te plac, ma cunosti doar (serios? @-]).
Brisk [...], ehm. Bullet for my valentine - Tears don't fall (parca se numeste melodia). T________T Singura care imi venisi in minte. ;-" Multumesc si sper ca a fost placut mersul cu rolele! XD
Pentru ceilalalti... CN Blue - Sweet Holiday (e cutelacheee melodia XD). Dip, nu-mi vine nimic in minte. XD
@Kayla, asa lasi impresia. ^^

Pentru A.M.P. ii dedic melodia SHINee - A.m.i.g.o (cold eyes, baby). ^^ Simt nevoia si stim deja de ce.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Pentru Godz, pentru un welcome back călduros şi pentru că deşi n-am vorbit noi prea mult, am vorbit pe mess de câteva ori şi este o persoană incredibilă. D:

CliCk :3 Sper să-ţi placăăă. * hugs *

Pentru toti colegii mei de care o sa ma despart in vacanta (de Stefi si Mihai nu ma despart 65, mi-au propus un meci de football XD). b-) Le dedic tuturor colegilor mei, buni sau rai... *bag melodia cand ma intorc, intarzii la scoalaaa~ TT^TT*
[edit] Gata, deci... Le dedic *peste cateva secunde* 65 Sonota Artica - Shy (pana de idei 106).
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Pentru Better Off Alone hug te iuuuuubesc mă şi îmi e tare, tare, tare dor de tine. T_T
Pentru Pookie hug pentru că eu nu pot să-ţi spun altfel şi pentru că te iubesc mult, mult şi îmi e dor de adorabilitatea ta.
Pentru Berry, scumpa mea, ştii bine că te iubesc. >:d< vine vacanţa măi, am să te disper cu telefoanele. 5
Pentru Abbeh hug tu genilicioasooo tot Abbeh rămâi. Îţi poţi schimba numele de n'spe mii de ori, nu contează. 15 te iubesc şi ştii şi tu asta. hug îţi mulţumesc că mi-ai fost şi încă îmi eşti alături când am probleme cu ştii - tu - cine. hug
Pentru Snowy, dăă, la tine aceeaşi problemă. Tot Snowy rămâi pentru mine în ciuda schimbărilor rapide a nickname-urilor tale. :-l te iuuuuuuuuuuubesc. >:d<
Pentru Raluu aka BlackSmile mi-e dor de tine, măi T.T mai dă şi tu semne de viaţă pe mess-ul ăla.
Pentru Blood Concept o.O, tuuuu biscuiţel dulce, îmi lispesti. T.T love ya'
Pentru Zuza, femeie, unde-ai dispărut ? Miss you so fucking much. T^T
Pentru Sofia * stiuuuu, adori să-ţi spun aşa. 15 =]] * bine bine, Soph :-l ,mi-e dor de tinee.
Pentru Ang. Yo ! tu m-ai uitat de tot. 46 lasă că te ţin eu minte. 33
Pentru Aggie, f**k o.o' tu te-ai pierdut în spaţiu ? :-l
Now, pentru mine, Deliric e de vină !
şi pentru .duţi, la mulţi ani bă hug
. gata o.o'

punct.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dedicatie muzicala hikari marina 368 179.157 19-12-2010, 01:22 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac


Utilizatori care citesc acest subiect:
22 Vizitator(i)