Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

Woooi ce nu i-as face. Probabil nu ar scapa prea viu din mainile mele. Nu accept ca absolut NIMENI sa se atinga de nicio parte a corpului meu. Mai ales cea dorsala.

Cfd Tobi ti-ar da cu o chitara in cap?
[Imagine: EnvYQ.png]

As lua chitara si i-as da si eu una! ha! 21

Ce ai face daca Madara ar veni si ti-ar spune ca, datorita unui pergament, esti obligata sa te casatoresti cu Sasuke?
[Imagine: 25rd0nd.jpg]

Ha! Sa ma oblige?! Ce e nesimtirea asta pe capul lui?! ... Ma casatoresc si fara sa ma oblige:X:X

next: Ce ai face daca Deidara te-ar suna la 12 noaptea ca are chef sa vorbiti?
Cea mai reuşită semnătură.

Eu oricum nu ma culc la 12 noaptea in ultima perioada so, call me call me Deidara sempai 15

CE ai face daca Danzo te- ar saruta pe buze?

Îi trag o palmă ca să mă ţină minte . ;;]

Next ; Ce ai face dacă Naruto ar încerca să te ucidă ?

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Păi... L-aş morî eu prima. Şi aş face un circ că eram în legitimă apărare, ca mereu really.

Ce ai face dacăăăă... Ar veni la tine Konohamaru şi ţi-ar ridica bluza?

Am tricou pe dedesubt hahahaha 15 Probabil ca dupa l- as atarna cu chilotii de o creanga a unui copac si l- as lasa acolo, "."

Ce ai face daca Hidan ti- ar marturisi ca te iubeste si ca vrea sa aveti douazeci de copii?

"Are you carzy, bro?" Si cred ca as zice nu. E urat, frate. Putin, at least.

Ce ai face daca ar veni la tine Sasuke si ti-ar zice ca e Zoofil?

Zoofil? Asta chiar ar fi ... extrem de ciudat 39 Iete, acum mi- l imaginez pe Sasuke zoofil, firar el de zoofil. Probabil i- as zice: - Sasu' san[ ca e mai mare ca mine 22] ma vezi pe mine ca sunt animal, mai bine te- ai duce la gradiza Zoologica sa agati o *capra. 5 O.o

Ce ai face daca Ebisu ar flirta cu tine?

Sa flirteze cat o vrea, nu'i iese :p

Ce ai face daca Tobi ti-ar da o prajiturica in forma de inimioara din ciocolata? ^_____________^
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.789 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 2.021 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.906 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.935 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
18 Vizitator(i)