Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Anime classroom

^24 Aka Yuki era speriata de cainele din spatele ei1721 si incerca s-o intreaca pe Ab ca sa o muste e ea cutu nu pe Aka Yuki .....la un momentdat se opreste si credea ca acolo ii venise sfarsitul dar nu, cutu defapt urmarea turbat o mata care se prinsese de geanta lu Aka Yuki si mata coborase cand Aka Yuki se oprise deci a scapat19
[Imagine: n3w6eu.jpg]

In spatele lu ZuZu era domn' Basescu care il tinea in brate pe Boc O_O''
ZuZu incepuse sa faca ochii cat cepele sau mai bine zis cat rotile de la autocar si incepuse sa tipe la Deea sa se opreasca ca o dor picioarele.
[Imagine: Jun0xCa.png]

Aka Yuki dupa pauza luata incerca sa ii ajunga pe ceilalti dar vazand ca alergand nu merge ia un taxiu de i-ar fi venit ideea mai devreme,taxiul opreste din greseala peste Basescu si Boc acestia ajungand la spital19
[Imagine: n3w6eu.jpg]

ZuZu radea ca o bezmetica si decide sa marga pana la MC sa-si cumpere un meniu Mc Chicken .
Aceasta in 10 minute se intoarce si oi vede pe Deea cum se joaca cu un caine .
Nu o baga in seama si se duce sa-si mai cumpperree o doza de suc 19
[Imagine: Jun0xCa.png]

Aka Yuki iesi din taxi si fara sa ii pese prea mult de ce se intamplase i se face foame asa ca se duce dupa ZuZu sa isi cumpere si ea ceva si pentru cutu niste puisor ca sigur i sa facut foame de atata alergatura...
[Imagine: n3w6eu.jpg]

Dar aka yuki se gandi ca pana sa ajunga la magazin sa asculte melodia Listen to your heart la casti....

BL se duse si ea la mec sa cumpere Mc puisor si sa-l otraveasca pentru base.Dupa aceea iesi si se intalni cu Tan care spumega de furie,nu stiu din ce motiv.Uitand ca mancarea este otravita Bl ii da lui Tan o bucatica,pentru ca sa se linisteasca.BL isi aminteste in ultimul moment de otrava si incearca sa-l opreasca.21
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

dar a fost prea tarziu pt ca Tan deja a mancat. Si dupa moare otravit... Felicitari BL, tocmai l-ai omorat pe Tan >.<"

Listen to your heart a chemat ambulanta ca sa il salveze pe Tan.

Fratilor aveti probleme cognitive? Tan a murit, lasati-l in pace...




Utilizatori care citesc acest subiect:
12 Vizitator(i)