Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care crezi ca e falsa ?

#71
Cred ca unu : ))

Arişică : da nu ma omor cu genul yuri.

Next: 1. cred ca rozzy e de treaba 2. sunt sensibila la critici.
3. chiar sunt in culmea ferici azi.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#72
Ce-i drept, nu am mai trecut de ceva vreme pe aici :]] Si cata lume deja O.o Oh man da stiu ca va place sa va jucati :]] Cui nu-i place ? =]]
Eu ? De treaba ? Mersi hug Cred ca cea falsa este 2 39 De ce ? Pentru ca nu imi pari o fire asa de suparacioasa si sa te dai batuta imediat :]] Deci sper ca am nimerit-o ^___^
Next :
1. Tocmai am prins un tantar! XD
2. Vara asta mi-am gasit si un fratior si o sora! ^_____^
3. Sunt sanatoasa tun! XD

#73
Pai ^^' faptul ca vara asta ti'ai gasit un fratior si o surioara ,poate fi adevarata si i-ai gasit pe 'zup.
Esti sanatoasa tun , pai cred ca si asta e adevarata : - ? , si cea falsa , dupa parerea mea , este ca " ai prins un tantar " . Pe vremea asta nu prea mai sunt tantarii, cred.

Next:
1 ) Am un iubit.
2 ) Imi place Eminem.
3 ) Imi place fotbalul.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#74
Isis - defapt cea falsa era ultima. Sunt racita :]] Ce noroc a dat peste mine nu-i asa ? XD Oricum raceala tocmai isi face bagjele si o sa plece in cateva ore :]] Sper.. ca de nu o fugaresc cu tancul :]] Sau o ciurui cu mitraliera.. desi am ramas fara gloante :]] Cred ca la tine cea falsa este a treia. Cred.. mie una nu-mi prea place fotbalul asa ca.. 4
Next :
1. Abia astept sa inceapa scoala ! XD
2. Imi place biologia !
3. De anu` asta o sa fac fizica.

#75
Unu : )) Dar sunt si celalante o posibilitate... cred ca esti silitoare asa ca poate iti place scoala. Dar e lenea, nu mai schimb acuma : )))
A da la mine cea falsa era 3... nu eram asa de fericita, dar eram cat de cat.

Next: 1. acum vorbesc cu cea mai buna prietena pe mess.
2. chiar vreau sa ma duc maine la scoala.
3. sunt suparata ca am avut teme de vacanta.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#76
Probabil ca doi :]] Parerea mea 39 Cea cu prietena banuiesc ca e foarte true ^^ Adica si eu vorbesc cu cea mai buna prietena in momentul asta :]] Trei.. eu nu as fi suparata ci extrem de nervoasa. Adica pentru ce e vacanta ? Nu pentru a ne relaxa ? Cum sa ne dea ei sa ne stoarcem toti neuronii cand ar trebui sa fim pe plaja ? :]]
Next :
1. Ma seaca o colega.
2. Maine scap de test la fizica.
3. Am niste nervi de rup totul in calea mea .

#77
♪ Rozzzy ♪ La mine trei era falsa : )) Din a 6 sau a 5 nu am mai avut teme de vacanta, si chiar daca aveam nu mi le faceam. Cum adica? In loc sa lenevesc, sa pun mana pe un pix? *grr* Ce cosmar.
Sa vedem... Ma gandesc.

***Peste 5 miniute ***

Uite ca aleg: "3. Am niste nervi de rup totul in calea mea ." Pe ghicite, normal.

Acum la mine *hehe*.
1. Ultimele 4 zile de scoala au fost extraordinare.
2. Azi ma scuipat un coleg.
3. La ora de mate am incercat sa fiu cat mai atenta la ce zice doamna.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#78
Color hearts...1 sau 3 39 mai mult 3

1. sunt extrem de obosita
2. am avut a tema nasoala
3. ploua
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]

#79
Luka, prima si a doua sunt adevarate, ultima falsa.

1. Nu-mi place chimia.
2. Am un catel.
3. Urasc inghtata.

punct.

#80
cu siguranta 3 ^^ cine uraste ingetata? 21 si oricum, nimanui nu ii place chimia si multa lume are catei acum

1. am un desen neterminat
2. ascult muzica
3. am terminat cartea ce am inceput-o
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]




Utilizatori care citesc acest subiect:
13 Vizitator(i)