Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Make it clear !

#71
A faithful friend is hard to find, remember man and keep in mind.
easy...next=>nuvreausamergmainelascoalasisadautezalamatesinicisaaflucandodaupeceadelaistorie.
nu stiu ce mi-a venit in minte dar e singurul lucru de care nu am chef la ora asta
"Cum Satana a fost astfel condamnat sa vagabondeze, sa colinde si sa n-aiba deloc stare, el nu are niciun salas al lui, caci desi detine, gratie naturii sale ingeresti, un soi de impertinenta in apele murdare si in aer, asta face totusi parte cu siguranta din pedeapsa ce i-a fost data, cea care il sileste... sa nu aiba niciun loc sau un teritoriu stabil, unde sa ii fie ingaduit sa isi odihneasca talpile picioarelor."
[Imagine: hopeestheim.png]

#72
nu vreau sa merg maine la scoala si sa dau teza la mate si nici sa aflu cand o dau pe cea de la istor​ie.

Next: chiarnucredcălaoraastamaipotinţelegecevaşivreausăstauacasamaine!
Aditza's Blog

[Imagine: aditzasig-1.png] -> mersi Toxicâ„¢


#73
chiarnucredcălaoraastamaipotinţelegecevaşivreausăstauacasamaine!

=chiar nu cred ca la ora asta mai pot intelege ceva si vreau sa stau acasa maine!

Imiestetaresomnpentrucaestedestuldetarziuinsaamavutchefsapostezcevasideaceeaampostataici4

#74
Imiestetaresomnpentrucaestedestuldetarziuinsaamavutchefsapostezcevasideaceeaampo ​stataici

< Imi este tare somn pentru ca este destul de tarziu insa am avut chef sa postez ceva si de aceea am postat aici >

Next: Ideilebunenustauinminteaunorapentrumulttimppentrucanuleplacesinguratatea.
[Imagine: aaaakip.jpg]

#75
Mainemaduclaantrenamentelewdehandbal,osafietareusor <=> Maine ma duc la antrenamentele de handbal,o sa fie tare usor

Imiplacesamaplimbprinploaie,deoarece,numeninuvedecumplang.
:dead: Nu voi uita sa mor cum nu uit sa traiesc :dead:
[Imagine: nn8g3s.jpg]

#76
Imiplacesamaplimbprinploaie,deoarece,numeninuvedecumplang.

Imi place sa ma plimb prin ploaie, deoarece, numeni (nimeni) nu vede cum plang.
Dragut:X

Maineestevinerisisuntdeserviciupescoalasinu-miplace,insasuntfericitacaciamluatnotamarelafizica.
21

#77
Maineestevinerisisuntdeserviciupescoalasinu-miplace,insasuntfericitacaciamluatnotamarelafizica. =>
Maine este vineri si sunt de serviciu pe scoala si nu-mi place, insa sunt fericita caci am luat nota mare la fizica.

Figurinaalsapteleaomeraagatatadeghiozdanultau.
[Imagine: eeeled-1_zpse54e7424.png]

#78
Figurinaalsapteleaomeraagatatadeghiozdanultau.
Figurina al saptelea o mera agatata de ghiozdanul tau.[Nu prea am înţeles.Să mă coretaţi dacă am greşit 3]

Next:I’dhadmorethanmyfairshareofnear-deathexperiences;itwasn’tsomethingyoueverreallygotusedto.
Itseemedoddlyinevitable,though,facingdeathagain.LikeIreallywasmarkedfordisaster. I’descapedtimeandtimeagain,butitkeptcomingbackforme.
Still,thistimewassodifferentfromtheothers.
Youcouldrunfromsomeoneyoufeared,youcouldtrytofightsomeoneyouhated. Allmyreactionsweregearedtowardthosekindsofkillers—themonsters,theenemies.
Whenyoulovedtheonewhowaskillingyou,itleftyounooptions.Howcouldyourun,howcouldyoufight,whendoingsowouldhurtthatbelovedone? Ifyourlifewasallyouhadtogiveyourbeloved,howcouldyounotgiveit?
Ifitwassomeoneyoutrulyloved?
Un băiat şi o fată se întâlnesc,
se iubesc ÅŸi se iau.
- Mihail DrumeÅŸ

[Imagine: tumblr_l62y3awKTQ1qbcrgio1_500.png]

Cortina a căzut pe ultimul act al tragediei.
Dar noi, care am rămas după el, ce vom face? -
Mihail DrumeÅŸ


Claustrofobie

#79
I’d had more than my fair share of near-death experiences; it wasn’t something you ever really got used to.
It seemed oddly inevitable, though, facing death again. Like I really was marked for disaster. I’d escaped time and time again, but it kept coming back for me.
Still, this time was so different from the others.
You could run from someone you feared, you could try to fight someone you hated. All my reactions were geared toward those kinds of killers—the monsters, the enemies.
When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?
If it was someone you truly loved?

sper ca am scris corect...
next=>>nuamluatnotalacaremaasteptamlatestareanationalasinusuntmultumitaderezultatesinicidesprevestilepecarele-amauzitdespresaracelenoastreteze(cicanuosalevedemsinuosaputemfacecontestatie)...naolfrate!
"Cum Satana a fost astfel condamnat sa vagabondeze, sa colinde si sa n-aiba deloc stare, el nu are niciun salas al lui, caci desi detine, gratie naturii sale ingeresti, un soi de impertinenta in apele murdare si in aer, asta face totusi parte cu siguranta din pedeapsa ce i-a fost data, cea care il sileste... sa nu aiba niciun loc sau un teritoriu stabil, unde sa ii fie ingaduit sa isi odihneasca talpile picioarelor."
[Imagine: hopeestheim.png]

#80
next=>>nuamluatnotalacaremaasteptamlatestareanationalasinusuntmultumitaderezultatesi ​ nicidesprevestilepecarele-amauzitdespresaracelenoastreteze(cicanuosalevedemsinuosaputemfacecontestatie)...naolfrate!

nu am luat nota la care ma asteptam la testarea nationala si nu sunt multumita de rezultate desi nici despre vestile pe care le-am auzit despre saracele noastre teze (cica nu o sa le vedem si nu o sa putem face contestatie)... naol (nasol) frate!
nasol22

Next: Viatanuinseamnaculoarearoz,viatainseamnapeterozpeunfundalnegru.
asta mi`a venit pe moment in minte4




Utilizatori care citesc acest subiect:
20 Vizitator(i)