Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hard Definition

#1
Hey ... aici Galalethiel . Ceva despre mine ? Imediat ^^ .

♫♪Lethi este supărăcioasă , plângăcioasă , amuzantă , plictisită , amabilă , arogantă , insistentă şi insistentă .
♫♪Lethi îi place : anime , manga , asian guz and music , dar fără drame asiatice please xD , smiliesul ''XD'' , sa deseneze şi să modifice poze ._.
♫♪Lethi ascultă de obicei : rock alternativ , metal , asian music , hip-hop şi pop ( dar nu pe oricine xD )
♫♪Lethi urăşte : să fie în maşina tatălui ei şi blocată cu manele sau populară , să îl asculte până târziu pe vecinul manelist cum se laudă ca are manele noi x.x , să se uite în oglindă xD şi să fie nevoită să stea lângă cine îl consideră fiţos , fiţoasă sau piţi >.>
♫♪Lethi ştie : să câ'nte la chitară , să scrie poezii , să joace în continuu role play pe forumuri 21


Oricine are întrebări ... le aştept cu nerăbdare şi curiozitate XD Nyappy guys victorie .

#2
Bine ai venit pe Animezup, Gagalethiel!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
W T F ?

De ce trebuie sa pui "♫♪" ?
"supărăcioasă , plângăcioasă , amuzantă , plictisită , amabilă , arogantă , insistentă şi insistentă . " -- toate astea in ACELASI timp?
Asculti rap a? 15 Pe cine?
"câ'nte" -- de ce " ' " intre "a" si "n" ?
Bravo ca (virgula) canti.
Galalethiel?
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#4
Ce ai bă cu ea : ))?
Welcome here , G.
Pe mine nu mă interesează rap-ul : )), ci acea parte în care ai spus că asculţi rock alternativ şi metal. Ce formaţii ascuţi ?
Oh, şi ai spus că , cânţi la chitară. Acustică sau electrică ?

Idk, cam atât.
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.







Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)