Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna!^^

#1
Bunahug
Pai, ca sa trec direct la subiect, ma numesc Ioana, am 13 ani si aproape 8 luni, trec in clasa a 8`a[<3]. Anime`ul preferat cred ca e Kuroshitsuji.
Imi place sa citesc, sa scriu fic`uri pe care sa nu le termin, sa fac poze, sa pictez[ mai rar ce-i drept].
Daca mai vreti sa aflati ceva intrebati-ma.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Amphen!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
13 ani in clasa a VIII-a? wtf?

Neata pe forum!

Ce muzici asculti?
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#4
Hello, bine ai venit pe forum, sper sa te distrezi si sa te acomodezi destul de repede O_O Asta daca vei fi un user activ, bine inteles. Eu sunt Diana, dar pe aici mi se spune Beki, poate ne mai intersectam pe forum, cine stie.

So...niste intrebari:
1. Din ce oras esti? Iti place unde traiesti?
2. Personajul preferat din Kuroshitsuji ?
3. Iti plac filmele? Daca da ce genuri preferate ai si cateva exemple de filme urmarite.

Cam atat...chiar nu am idei si nu ma prea pricep la asa ceva. So inca o data welcome. Cha :3
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#5
[Multumesc de primire]
Pai m-au dat la scoala de la 6 ani si 9 luni, dar m-am obisnuit sa fiu cea mai mica din clasa.
In general ascult toate genurile/subgenurile de rock, muzica clasica[Bach de obicei] si uneori pop.
Sunt din Husi, jud Vaslui[ un oras mic de care nu a auzit nimeni]. Nu-mi place in multi privinte orasul[nu ai pe unde sa te plimbi in special], dar pana plec la facultate o sa-l sufar asa cum e.
Nu am un personaj preferat, ci doua: Ciel si Sebastian[ nu pot alege] si probabil ca si Alois o sa inceapa sa-mi placa mai tare cand o sa apara mai des.
Imi plac filmele psiholologice si dramele[ si orice altceva imi recomanda anumite persoane]. Filmele preferate cred ca ar fi: Requiem for a Dream, Sherlock Holemes[2009], Secret Window[ si cam toate in care apare Johnny Depp], Eternal Sunshine of a Spotless Mind, Pay it Forward si mai sunt dar nu-mi amintesc acum.
Viaţa este durere, fiindcă e încadrată într-un ocean de iluzii şi, în acelaşi timp, viciată de ignoranţă.

Mircea Eliade

Deviant
Blog




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)