Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

note

#11
3 si 4 semestrul asta la franceza era sa raman corigenta am scapat cu 9.
In afara de 3 si 4 nici o alta nota for now.

edit : nota rea ma refer. prevad un 3 la psiho. don`t care. ^_^ asta daca profa si`a tras`o prea mult ca sa mai poata calcula punctajul.
-

#12
Ei pot sa spun si eu ca sunt mandra cu 3 note9. Anu trecut, intra 7 a, am dat un test la mate si eram 100% sigura ca iau 7 si cand ne aduce lucrarile ma trezesc cu 9 50.24.Ma facusem alba alba la fata eram intr'un soc total si cand am ajuns in banca m'au apucat crizele de ras 24. Acum in a 8 a, tot la mate, m'a ascltat la expresii algebrice si era unul greu si l'am facut perfect si mi'a pus 10.Si ultimul, la care sunt foarte mandru, 10 la fizica. De la profa mea de fizica greu scoti un 10.A trebuit sa invat mot-a-mot lectia ca nu o intelegeam.:X.Tremuram toata cand m'a ascultat21
[Imagine: EnvYQ.png]

#13
Note de care să fiu mândră ? În a şasea şi a şaptea la chimie şi fizică eram bucuroasă dacă luam un şase sau un şapte, ceea ce se întâmpla destul de rar. Asta pentru că am obiectat în faţa profesoarei, o singură dată şi pentru ea a fost de-ajuns. M-a ţinut minte şi chiar dacă ştiam lecţiile la perfecţie, mai mult de cinci, şase, şapte nu-mi punea. Mi-a pus şi vreo doi de trei -.-, pentru că vorbea o colegă de lângă mine, îmi tot spunea baliverne şi tâmpita m-a văzut pe mine =.=, cred că trebuia să-şi ia dioptrii mai mari.

Alte note ar fi acei doi de zece de la matematică, e primul an în care iau note aşa mari, înainte nu-mi păsa prea mult şi zecele din teză de la romană, chiar dacă nu mă aşteptam deloc.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#14
Sunt mandra de un 9 de la greografie , credeam ca o sa i-au 4 , dar uite ca am facut bn ( ehh ... am mai incurcat eu ceva capitale p'acolo da' in fine ) si mai sunt mandra de zecari mei de la engleza , pentru ca e si materia mea preferata si vreau sa ma duc la olimpiade 4.

#15
Hehh..notele astea..Am fost si eu mandra, ce'i drept.

Intr-a 5-a aveam vreo 2 de 3 la romana, iar anu trecut in a7-a, semestrul al II luasem 9 la romana in teza O_O. Mare fu' gradina Domnului atunci x___X Eu care in teza, daca aveam noroc, luam 6. Dehh...si anii trecuti luam note mai mari la mate. T_T

acuma, anu asta a8-a, e cam greu..am luat 4 la teza la mate Zuppy05 dar deh...C'est la vie. Macar am luat 10 la istorie, in teza. Bine, asta'i cu totul alta poveste. Istoria o iubesc efectiv, pe langa matematica la care-mi vine sa vars Zuppy12
De-0ar fi si tezele si examenele la mate cum a fost teza la istorie jumatate grila..Heheheee! Ce buna ar fi viata!

Mie acuma doar mi-e frica de examenele din vara, mai ales ala la mate. X___X
[center]When you're at the end of the road
And you lost all sense of control
And your thoughts have taken their toll
When your mind breaks the spirit of your soul

[Imagine: 565319woclb1v7gh.jpg]


Your faith walks on broken glass
And the hangover doesn't pass

Nothing's ever built to last
You're in ruins
[/center]

#16
Am 2 de 6 la fizica! Si ma simt mandra pentru ca sunt printre putinii (2-3 XD) din clasa care au sanse mari sa treaca la fizica semestrul asta : )). Si un 5 la chimie. Si da, asta e nota mare, tinand cont ca trebuia sa iau 3 dar am invatat in metrou si in clasa cateva randuri dintr-un referat si m-am scos cu doua puncte in plus la test. Ah, si 4 la mate mi-a picat extrem de bine. Altii au patit-o mai rau XD.
http://s4.zetaboards.com/BLAQStyleRomania/index/ --> New MBLAQ forum for A+ out there ^^

#17
Eu am la romana numaratoarea21 6,7,8,9..si imi mai trebuie un 10Zuppy03pe care il voi obtine dupa vacanta,la germana am 10 si 9,iar la english 2 de 104
la desen am 2 de 10 dar nu stiu de unde??21 pentru ca tot anul aproape toata clasa nu si-a adus deloc materialele sau macar desenele21....la chimie sunt varza,si imi e cam foame21
yupy,acum in a-7-a nu mai am nici un 4 sau vreun 5Smile
[Imagine: chocolatepassion-1.jpg]

#18
În semestrul ăsta m-am decis să mai învăţ. Am toată gama de note de la 2 la fizică [ recuperat cu un 8 ] până la 10. Vreo trei de 10 la engleză, un 5 la franceză, la română un 8 şi ne-a schimbat profesoara, un 10 la anteprenorială, unul la biologie, altul la geografie şi sper să mă asculte luni ca să iau şi al doilea 10. Am note bunicele la unele, dar la altele nu prea învăţ.
Aştept să ne aducă testele la religie. Am dat din lecţii dspre biserici şi arhitectura / stilurile lor.
-

#19
Am notele cam la fel de bune ca în semestrul trecut; la istorie, am un şase şi un şapte, ne ascultă aproape în fiecare săptămână, dar ne face media pe o lună şi ne pune decât o notă pe lună. Ca să-mi iasă şaptele ăla, am dat un test şi m-a ascultat de două ori, am avut un 7, un 4 şi un 10, iar media mi-a ieşit 7, deci în catalog mi-a trecut 7.
La geografie, am un 8 şi un 9. La latină doi de 10, la engleză un 10, la franceză 10, dar o să dau test luni. La română am un 10 şi un 7, parcă. La mate am doi de 9 şi aştept să văd nota de la testul de vineri, la geometrie.
La fizică şi chimie am câte un 9. Profa de anul trecut şi din a şasea de fizică şi chimie, la început, în clasa a 6a şi primul semestru din a şaptea, îmi dădea note mari, gen 9 sau 10, sau 8. Dar după ce am avut o mică ăă, ' ceartă ' cu ea - cică - , în care doar ea a ţipat, m-a luat în vizor şi mă scotea la tablă în fiecare săptămână ca să-mi pună vreo notă proastă. Şi până la urmă, media îmi ieşise 7 sau şase, parcă. Şi tot timpul mesteca gumă în ore şi mânca covrigi, o baba odioasă, bine că a ieşit la pensie. xD Bine că anul ăsta am un prof de treabă la fizică şi la chimie o doamnă amuzantă, nu lasă fetele să şteargă tabla la ora ei. xD
La bio, tot un 9, dar am dat test ieri din cauza unei glume a unor colegi +.+ . La civică am doi de 10 şi la muzică doar unul. Cam astea sunt notele mele xD, n-aş putea să spun că sunt chiar mândră de ele, dar sunt destul de bune şi vreau ca semestrul ăsta să-mi iasă media mai mare.
[Imagine: 2uihshu.gif]

[Imagine: TheDream.png?t=1276345103][Imagine: EunHye22.png?t=1284281440][Imagine: 04.png?t=1304468354]
You’ve Fallen For Me.













#20
În toţi ani de şcoală, am fost mândră, dar mândră de un 9 la matematică. Şi l-am meritat, o da, în acel moment l-am meritat, am muncit pe rupte pentru nota aia. În rest o fac în stilul meu propiu "învăţ esenţialul acasă, ştiu de 8" n-am nevoie de mai mult, scot o notă bună. Oricum ştiu că, având profesori cu preferaţi şi favoritisme.. blah blah, ar găsi ceva greşit la mine, chiar de aş şti perfect mereu. Trec clasa, ştiu ceva, ştiu că e munca mea, cât de mică o fi, nu am nevoie de mai mult.
În rest anul ăsta sunt mândră de un 2 : nu l-am meritat pe deplin, dar sunt mândră de el. :.>




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)