Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

am vinit, ?i

#1
[Imagine: 7rA0Lg3.png]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Zuppy!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hahahaahah!! Esti simpatic!! Bine ai venit la noi! Da,intradevar noi inca n-am murit si inca mai miscam degetutzele pe tastatura! 24 Sper sa te simti bine printre noi si sa-ti faci cat mai multi prieteni! Singura intrebare care-mi vine in minte acum este cea legata de numele tau! Sunt foarte curioasa care e!! O.o
Macar un pm sa-mi dai,ca mor de curiozitate! In rest simte-te bine! Deci wuelcam si toate cele de bine!Crazy-monkey-emoticon-136 Crazy-monkey-emoticon-136 Crazy-monkey-emoticon-136 Mai vorbim! Sper... 4
Moving like the speed of sound
      Feet can`t keep on the ground
                        Can`t stay in one place
                              Keep moving like a bullet train...

#4
Hey there si bine ai venit printre noi
Prezentarea ta e foarte funny...hmmmm desi asta ma face sa te intreb...
Cum te numesti de fapt, daca nu ti-e cu suparare si cati ani ai? Si de unde esti mai exact? Si ce iti place sa faci in timpul tau liber?
Inca o data have fun si bafta in continuare *hugs*
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#5
Bine ai venit morga xD!
Forum-ul nu e mort, a luat o vacanta bine-meritata dar sunt sigura ca soon o sa isi revina. Imi place lista ta, am gasit cateva din preferatele mele. Si nu conteaza daca esti fata sau baiat, sper doar sa te simti bine pe site si sper sa iti faci prieteni. Ce iti mai place sa faci in timpul liber? Ah si spor cu acel referat. Astept sa iti vad opiniile pe aici, daca vrei sa le impartasesti cu noi, bineinteles xD.
Have fun xD!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#6
[Imagine: 7rA0Lg3.png]

#7
Hi miau miau.. bine ai venit pe aici... Sper sa te vedem (credem noi) pe la Otaku Festival. Daca esti fata doresc sa fiu primul care sa te agate Smile

Asa ca miau miau !

#8
[Imagine: 7rA0Lg3.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)