Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Zup ia cu asalt Gtop

#11
Acum AnimeZup a ajuns pe 3 iar Bleach Romania a ajuns pe locul 4.
E foarte bine ca ne mentinem cat mai sus, si e foarte frumos sa le vezi pe amandoua unul langa celalalt... parca ar fi planificat 21
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

#12
Great. Sa ne mentinem si in continuare pe primele pozitii in GTop. : )
Btw, in clasamentul Trafic.ro de ce nu este inscris si AZ ? XD Cred ca si acolo s-ar vedea concurenta, de indata ce sunt mai multe comunitati romanesti de anime, respectiv manga inscrise si e cel mai utilizat serviciu romanesc pt statistici.

#13
Habar nu am... Pur si simplu nu ma lasa. Imi spun ca site-ul a fost deja inscris insa cand incerc sa ii contactez nu imi raspunde nimeni.
Oricum, e posibil sa renunt la site-urile de genul asta... Pana la urma, am AwStats in cPanel-ul de la host si Woopra 10
Statistics.ro si Gtop sunt mai mult pentru vizitatori.

#14
Smile Cu timpu poate ramanem batuti in cuie locul 1 pe top Smile ..
Eu stau de 5 zile pe animezup si imi place foarte mult , bn contul il am de vro 2 saptamani Smile ..
Ma bucur ca suntem asa sus ..
Despre Bleach nu am ce sa zik ca nu am nici o treaba 21 nici nu stiu ce e ala (
banuiesc ca un anmie sau asa ceva 21 ) .. [/size]

#15
Well... de trafic.ro se zice ca e numai faima, dar sunt mai bune wta(statistics) si gtop.
La Bleach, pe gtop imi arata ca am mult mai multe vizite decat pe trafic sau wta... se zice ca, contorizeaza cel mai bine din aceste 3.. dar oricum... sigur nu e niciun top... poate cpanel-ul de la host 4

@pricop2oo7: Da, Bleach e un manga/anime, care se bucura de un succes imens in toata lumea si care dupa parerea mea merita vizionat, daca esti interesat, te asteptam pe Bleach Romania.

Btw... pe primul lor va fi cam greu sa ajungem atata timp cat acolo e nm-a sau alt site mai mare... dar cu timpul... vom creste si noi, macar locul 2 sa-l ocupam...10
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)