Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Zup Chronicle

#31
That would be a lol,Tor xDD Dar poate uni nu au microfon 106 [Eu una nu mai am ;_; Pot sa cersec de la tata 106]
Anyway,foarte tare Amy,si stiai deja ca doar ti-am mai zis 24 Desi,nu inteleg rolul meu o_o Oricum,pt cei care nici ei nu inteleg faza cu Yulobo...:
Yulobo si Snow se aseaza pe canapea si la televizor ne vad pe mine si pe Ady care suntem la un program d'asta la care se vinde.Si ady probabil suparat ca nu suna cumparatori,trage cu laser din ochi 15 [sau poate vindem lasere?39].Eh,si apoi ele doua raman :WTF? XD

La restul cred ca v-ati prins..
LOLNOPE

#32
HellNo ... Da..ciudat ..credeam ca yulobo si snow se uitau la ceva hentai or somth..XD
Vid-ul e tare ce sa zic..Xd Sugrumam bradul ... pacat ca nu mi-a reusit...
Hmm legat de ce zicea Tornado...XD poate mai bine ne alegem noi ceva voce...iti dai seama ce ..*aham* naspa suna la microfon...dar in fine...Amy's teh boss. I just...XDwait teh next chapter.
Btw..ca va fi in februarie parca XD...au fost..39 ...selectate niste grupuri or somth like that? ..XD cum eram..ya know..la brad 4...la tv 2...blah blah blah..Oh 39 si vor fi aceleasi roluri..mitzke prezentatoare( exemplu) and stuff ... blah blah...?
o.o" wot

#33
Pentru ca mi`ati citit gandurile!

Asta intentionam sa fac de la inceput,sa fie dub[my pc is full with mp3 editors].Eu cel putin cautam candidati,am deja pe cineva + cativa prieteni care se sacrifica dar daca vreti voi 4 Daca e vreo problema si nu puteti gasesc inlocuitor but that`s really good...

@Mitzuke,si cu telefonu se poate,aranjez eu vocea so not a problem ^^
@Thor...ai visat chestia asta cumva? 21
@Mely Sincer,n`am idei,inca ma chinui sa caut ceva amuzat,am gasit eu pe cineva care cred ca va face ceva funny...sau daca va sacrificati voi..orice idee e buna atata timp cat e funny not boring .Nu conteaza planul...gasesc eu ceva..

Edit: Si singura mea problema,stie cineva sa lucreze in flash cs3? As fi vrut sa`l incerc si p`asta ca`i destul de bun si e ceva ca ps`ul... pt chestiile...suplimentare..
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#34
21 MP3 Workshop,e chiar usor de folosit...cat de "aranjat" sunetul m`am referit la volum si poate la cateva linii[dunno cum se numesc] scoase pe acolo,cine stie...asa si da`ti idei,locul timpul modul si ce fac si din ce cauza 21 Cat despre flash..it`s pissing me off,uneltele ma seaca asa ca raman la vechiul program...sa`l reinstalez >__> Oricum tnx ray..mi`am notat ^^
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#35
heeeey!!PASTE FERICIT!!!!!!!!!!!!!!!
intrebare: se mai dau auditi? 715 va rooooooooooooooooooooooooog!!!!!!!!!
as vrea sa fac si eu parte si sa fiu cu o coada si urechi de pisica in rest pute-ti sa ma face-ti cum vreti(dar sa nu ma face-ti nici monstru totusi) adika ceva in genul lui zoey(mew mew power) pleaseeeeeeeeeeeee 571 este Pastele si este frumos sa faci gesturi frumoase de Paste 108108108108108
va multumesc daca ma bagati 4 XD
PASTE FERICIT tuturor(again XD)
sys-urile mele mult iubite : cory-chan, denny-chan si manu-chan si nu am preferata 4 10

my chibi
[Imagine: chibi_1816.gif]
ichigo, chibi-ul lui neko-chan


[Imagine: 3389757.png]

#36
Ei bine,pe langa faptul ca m`am lenevit[si ma joc FEAR in prostie] am cam lasat treaba balta.Mi`am formatat pc`ul si taranu` de TBS nu`mi citeste proiectele anterioare.Scenariul e pus la punct,m`am chinuit cu Mitzuke sa punem pe fiecare undeva etc., asa ca nu cred ca te mai pot baga.Cel mult as baga un baiat.Even so,sorry and so,proiectul e cam 50% gata,asa ca o sa`l aveti dupa teze sigur -__- xD I`m really sorry,m`am lungit prea mult.
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#37
that was fun! XD

Spor la restaurat computerul si sa-mi dai si mie un offline cand il termini ca sa vad si eu. :3 (nu de alta dar se pare ca nu prea mai am timp de prea mult forum activity lately XD )
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)