Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[YuYu Hakusho] Cel mai trist episod

#1
Care episod vi s-a parut cel mai trist?Personal,cele mai triste episoade(sunt trei) sunt:episodul cand a murit Genaki,episodul in care "moare Kuwabara(mi-a fost mila de Yusuke) si bineinteles episodul cand Yusuke moare ucis de sensui(am plans pe durata intregului episod)Voua care vi se par?
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#2
Mie cel mai trist mi s-a parut ultimul episod. Poate si din cauza faptului ca nu ma asteptam sa se termine si m-a luat prin surprindere. Nu ma informasem si nu stiam cate episoade are Yu Yu Hakusho (desi imi dadusem seama ca mult nu mai dureaza:10Smile iar cand am vazut ca intr-adevar se termina si este ultimul episod am ramas :blink:. M-a impresionat si episodul in care a murit Genkai. Din clipa aceea chiar am inceput sa-l urasc pe Toguro:glare:.

#3
Am plans la mai multe episoade, chiar si la unele in care nu a murit nimeni...
Insa cele mai triste episoade mi s-au parut episoadele in care au murit Genkai Yusuke (omorat de Sensui), Kuwabara (nu a murit chiar pe bune), Toguro, Sensui, Hiei (nu stiu sigur daca a murit sau nu, pentru ca dupa cateva epidoase a aparut din nou) , Raizen, si bineinteles ultimul episod (mi-a parut foarte rau ca s-a terminat animeul)...

#4
eu plang mereu la ultimul episod... ca stiu ca e ultimul xD
in episodul in care Kurama e aproape ucis de Karasu (sunt obsedata xD)
cand moare Kuwa-chan 2
mai e o faza cand mi-au dat lacrimile (nu stiu exact care epidod), atunci cand sunt la a 2a competitie si nu mai stiu ce se intampla si lui Kurama i se pare ca il aude si ca il vede pe Kuwa-chan langa el. e asa tare fazaaa <333
si mai e un episod super in care plangeam: cand se lupta Yusuke cu Suzaku, cand isi aminteste de prieteni si tot. e asa tare fazaaaa xD
[Imagine: 2r571mv.jpg]
Ali. xD




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)