Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] Virginitate

#1
Capitolul I



Mainile sale se plimbau lent peste spatele meu gol, mangaindu-mi pielea palida. Gatul imi era acaparat de sarutari scurte in timp ce mici furnicaturi isi facusera simtite prezenta cand parul sau lung cazuse pe pieptul meu. Am incercat sa ignor acea senzatie placuta gandindu-ma la orice altceva , ajungand intr-un final sa contemplez tavanul. Ma intrebam ce culoare are. Alb? Albastru? Poate gri. Da, cred ca asta era. O nunata neutra,care sa nu ceara prea multa atentie.
Imi inclestasem degetele in asternuturile catifelate ale patului inchizandu-mi ochii in momentul in care am simtit cum acesta imi prinse un sfarc intre dinti, muscandu-l incet.O senzatie ciudata imi puse stapanire pe intreg trupul, eu intorcandu-mi fata in asa fel ca blondul sa nu-mi observe roseata ce se instalase in obrajii mei.
- Nu are rost sa te ascunzi. stiu ca iti place, imi soptise acesta . Ramasesem mirat , vocea lui suna atat de melodios in ciuda tonului gros pe care il detinea.
Prin intunericul ce predomina in camera am putut distinge cum acesta ajunse la acelasi nivel cu fata mea . Respiratia sa se zdrobea de buzele mele uscate, fruntea si nasurile ne erau lipite, in tot acest timp privirile noastre incrucisandu-se . Pana la urma rupse orice distanta dintre gurile noastre, incepand sa ma sarute cu patos . Avea niste buze incredibil de moi , iar gustul lor era pur si simplu divin. O vaga aroma de vanilie si cafea amestecate cu un iz de tutun. Ma cutremurasem cand limba sa trecuse peste dintii mei, cerand permisiunea sa imi exploreze lacasul, insa din cauza emotiilor nici macar nu mai procesam ceea ce ar trebui sa fac. Acesta nu ma bagase totusi in seama, in schimb se desprinse din sarut departandu-se putin de mine,ca apoi sa imi ia piciorul stang si sa-l puna pe umarul sau.
- S-ar putea sa te doara putin, asa ca ai face bine sa te relaxezi, imi zise rece penetrandu-ma apoi brusc. Scapasem un scancet cand o durere aproape insuportabila isi facuse simtita prezenta in partea inferioara a corpului meu. Lacrimile mi se stranse in colturile ochilor,iar acum ma luptam sa nu le las frau liber. Blondul statuse cateva momente ,dandu-mi timp pentru a ma obisnui cu senzatia atat de nefamiliara. Zici ca eram secat pe dinauntru de orice forta pe care as putea sa o detin. Cand barbatul incepuse sa se miste lent inauntrul meu , inevitabil, si eu dadusem drumul gemetelor provocate de durere, nu chiar atat de mare,dar in orice caz , aceasta castigand in fata placerii.
Cu o mana luasem perna ce statuse sub capul meu pana acum,aducandu-mi-o in fata pentru a putea sa o musc, astfel reducand drastic orice sunet ce ar putea veni din partea mea. Nu imi placea sa recunosc,dar cu fiecare secunda ce trecea , durerea se diminua , in locul ei luand loc o senzatie nemaiintalnita de mine pana in acest moment.
Regretam ceea ce facusem,oh, si cat de mult o faceam. Ma simteam murdar si in acelasi timp extrem de folosit,dar alegerea mi-a apartinut mie . Mi-am vandut cel mai de pret lucru. Da, asa este. Mi-am pus pe tava virginitatea in schimbul banilor.


Afara era intuneric ,iar stelele nu s-au sfiit sa apara pe bolta cereasca. Eu...Un pusti oarecare. Stand pe o banca prafuita dintr-un parc care ar putea fi numit foarte bine o ruina. Nimeni nu trecea pe aici si chiar ma bucura acest lucru. Trecuse o buna bucata de vreme de la acea zi sau cel putin asa cred . O luna sau o saptamana? Nici macar nu stiu in ce data ma aflu. Timpul se misca atat de lent ,dar totusi si atat de rapid. Uneori simt cum minutele se lungesc la nesfarsit, in locul lor parca trecand ore. Alteori o secunda poate fi echivalenta si cu jumatate de ora. Nici macar nu mai stiam ce sa cred.
Acum pot spune cu mana pe inima ca sunt defect, ba chiar inutil. Pielea alba si laptoasa imi este patata de atingerile lui. Buzele imi ard incontinuu de parca ar dori sa se dezintegreze , iar corpul... Trupul reactioneaza agresiv la orice decizie pe care o fac. Daca vreau sa mananc ceva acesta se incapataneaza , dandu-mi o senzatie de greata acuta , daca doresc sa ma misc, sa fac o mica plimbare, el se razbuna pe mine lasandu-ma sa cad in gol din cauza slabiciunii. Toate acestea ca un fel de rascumparare a acelei nopti in care m-am lasat prada lacomiei.
Undeva , printre copacii desi am observat o silueta impunatoare, care se apropia de mine . Parul lung ii flutura in bataia vantului ,iar impreuna cu jobenul negru ce-l purta imaginea sa parea ca a unui important om de afaceri din trecut. Dar poate chiar si asta este,avand in vedere tinuta extravaganta pe care o purta . Pasea total detasat pe poteca pavata cu pietre,avand mainile bagate in buzunarele pantalonilor gri . Cand ajunsese in fata mea un ranjet i se intiparise pe fata palida , de asemenea , eu inghitisem in sec de-ndata ce mi-am dat seama cine era acest domn. Frica dorea sa imi cuprinda pana si cea mai mica fibra din corp . Acest "fenomen" bagase spaima in mine destul de tare, desigur, acesta nefiind singurul lucru pe care "il bagase in mine" .

Barbatul mai facuse cateva miscari rapide inauntrul meu , ca apoi sa iasa din mine si sa se elibereze pe asternuturile negre ale patului. Eu respiram sacadat, cateva broboade de transpiratie prelingandu-mi-se pe frunte . Acesta pe puse pe marginea patului , luandu-si de pe noptiera un pachet de tigari, din care extrase unul dintre acele obiecte atat de nocive . isi aprinse tigara, privind ganditor unul dintre peretii camerei . Expirase fumul si se intinse din nou spre acea noptiera ,deschizand unul dintre sertarase de unde scoase un teanc de bani pe care mi-i aruncase in fata.
- Iai si tai-o cat mai repede de aici. iti las la dispozitie doar o ora in care sa poti sa-ti revii si sa faci un dus, ca dupa sa pleci. tine minte,doar o ora. Nici macar un minut in plus. Daca te-am prins ai incurcat-o , imi zise pe un ton atat de glacial incat am simtit ca ma cuprind frigurile .


Il priveam cu scarba pe individ ,dar pe el nu-l deranjase catusi de putin,ba chiar il amuza comportamentul meu de fetita ranita. Dar pe bune acum, la ce ma asteptam ? Pentru el nu a insemnat nimic acea noapte,probabil o mai facuse de o multime de ori si inainte , eu de ce as fi fost mai special? Dar cu toate acestea,pentru mine a insemnat mult. La naiba! Mi-am pierdut virginitatea in noaptea aia, mai bine spus mi-am vandut-o , asa ca puteam sa fiu numit foarte bine si curva . Nu spun ca o facusem din propria initiativa,aveam nevoie disperata de acei bani si nu gasisem vreo alta metoda in acel moment.
- Joaquin, imi zise blondul asezandu-se pe banca langa mine. Tu? ma uitam la el ca la un martian ,dar in cele din urma ma dezmeticisem ,raspunzandu-i la intrebare.
- Konan , soptisem . Acesta imi zambise si pot sa jur ca pentru un moment inima uitase sa imi bata .
- Asa deci... Atunci, dragul meu Konan, spuse accentuandu-mi numele, cum se face ca stai la aceasta ora tarzie intr-un loc in care s-ar putea sa se intample atat de multe rele. Daca in acest moment ai fi dat peste un violator in serie? Ce ai fi facut? dadusem din umeri total dezinteresat.
Nu m-ar fi interesat daca s-ar fi intamplat asa ceva. in alta ordine de idei m-as fi ales cu o durere in fund si cu mandria zdruncinata,dar din moment ce nu mai am asa ceva , raman doar la prima varianta. Dar pana la urma de ce il interesa pe el? Parca la ultima verificare aproape ma scoase afara in suturi din casa lui.
- Ce ar fi avut? si asa inocenta mi-a fost luata, ii spusesem cu o doza foarte mare de ironie in glas, acesta incepuse sa rada cu pofta, eu privindu-l urat in tot acest timp.
- Mai intai de toate nu te uita asa la mine . ti-am platit ceea ce am luat, plus ca a fost cu acordul tau. De fapt, tu m-ai contactat! si doar pentru informarea ta. Inocenta nu exista. Ce ai dat tu se numeste virginitate, ceva foarte banal daca ma intrebi pe mine. Sa fii inocent inseamna puritatea absoluta,iar acest lucru iti spun cu cea mai mare convingere ca nu exista
Imi lasasem privirea sa cada asupra mainilor mele. Eram rusinat de vorbele sale si de convingerea si indiferenta cu care le spuse. Ma uitasem la el, fiind brusc gelos din cauza faptului ca purta acel palton gros si calduros, eu purtand doar un amarat de hanorac care nu prea imi tine de nimic . Joaquin observase acest lucru si venise mai aproape de mine. Eram confuz in legatura cu gesturile sale,dar atunci cand i-am simtit buzele calde peste ale mele am uitat de absolut totul. intreg universul disparuse, ramanand doar eu si cu el sarutandu-ne. Faptul ca ii puteam simti din nou gustul unic ma bucura nespus si jur ca in acel moment chiar nu imi mai pasa de trecut. De data aceasta vanilia si cafeaua erau predominante,in timp ce tutunul parea doar o veche amintire. Adoram cum buzele sale le atingeau pe ale mele .Scosesem un sunet de protest cand blondinul rupse sarutul. Mai voiam ! Acesta isi trecuse mana prin parul meu lung,dandu-mi o suvita dupa ureche,apoi imi zambise , ochii sclipindu-i in lumina slaba oferita de felinarul ce statea vizavi de banca pe care noi doi o ocupasem.
- Esti dragut, imi zise. Si imi place asta.
"Cand, in sfarsit , gasim ceea ce am cautat in intuneric, aproape intotdeauna constatam ca era exact asta. Intunericul." - C.G. Reinhart

#2

Capitolul II


- Saruta-ma, imi zice mai mult soptit, vorbele sale izbindu-se usor de pielea palida a gatului meu.
Inghitisem in sec si ma intinsesem spre el. Mainile imi erau sprijinite de umerii sai relaxati, in timp ce palmele lui mari imi strangeau protectiv talia. Imi apropiasem fata de a sa, iar cand ajunsesem la o distanta milimetrica de buzele sale rozalii mi-am schimbat cursul, ajungand sa-i dau un scurt sarut pe obrazul drept, parfumul pielii sale invadandu-mi toate simturile. M-am retras rapid, intorcandu-mi fata imbujorata in orice alta parte in afara de privirea sa.
Auzisem un chicotit din partea acestuia, iar la cateva secunde dupa acest lucru m-am trezit in poala blondului. Imi era atat de frig, cu toate ca n-ar trebui , din cauza caldurii corporale pe care o degaja acesta . Tremuram din toate incheieturile, iar cand imi privisem mainile constatasem ca degetele imi erau vinetii. Am scapat un oftat destul de adanc, dandu-mi in acelasi timp si o suvita de par din ochi, care numai ca sa-mi faca in ciuda se reintorcea la locul initial. Se pare ca ziua de azi nu prea tinea cu mine. Mi-am bagat mainile in buzunarele hanoracului, facand o fata bosumflata si incepand sa imi legan picioarele inainte si-napoi ca un copil de gradinita, cu toate ca inca eram in bratele barbatului.
- Esti adorabil, il aud pe Joaquin, simtindu-i apoi varful nasului cum ma gadila in zona gatului . Eram atat de confuz incat imi venea sa ma dau cu capul de felinarul ala ce constituia singura sursa de lumina din preajma. Nu inteleg de ce se comporta atat de dragastos cu mine, de parca as fi iubitul sau, ci nu tipul caruia i-a tras-o pe bani acum cateva saptamani in urma.
- Nu mai spune lucruri atat de jenante!
El rase scurt , incepand sa se joace cu parul meu, invartindu-l pe degete sau tragand usor de el. Mi-am sprijinit capul de umarul sau, inchizandu-mi apoi ochii, asteptand un nou gest venit din partea lui. Era atat de bine cu bratele sale in jurul meu, iar acel parfum... O vaga mireasma de scortisoara si coji de portocale, imi dadea o stare de relaxare deplina. Ma lasasem moale, bucurandu-ma nespus de mult de caldura ce imi imbratisa corpul. imi simteam pleoapele atat de grele, asa ca pentru cateva secunde mi-am inchis ochii , dar nu am reusit sa ma bucur de acest lucru pentru mult timp? .
- Nu te culca, imi soptise acesta aproape de ureche, aerul caldut izbindu-se neasteptat de piela mea, trimitandu-mi mici fiori pe sira spinarii. Ma cutremurasem usor .
Blondul imi facuse semn sa cobor din poala lui, eu executand imediat. Am simtit cum mana imi este cuprinsa de cea a acestuia si o senzatie de bine ma acaparase. Ne plimbam usor pe aleea pietruita, admirand cerul innorat sau copacii ce putin cate putin se debarasau de frunzele ce se agatau cu incapatanare de crengile ce se miscau de colo-colo in bataia vantului precum niste? fantasme .
Imi muscasem nervos buza inferioara, gandindu-ma la cat de ciudat se petrecea totul . Aveam o senzatie foarte stranie si un discomfort in zona abdominala. Stomacul imi era strans intr-un nod dureros, iar acest lucru se intampla doar cand ceva rau era pe cale sa se petreaca . Dupa aproximativ douazeci de minute, sau poate mai mult , in care ne-am plimbat fara vreo destinatie anume, am ajuns in fata unei cladiri mari. O recunosteam, chiar daca am fost doar o singura data aici, aceasta mi-a ramas adanc intiparita in minte. Blondul o luase inaintea mea, intrand nestingherit pe usa blocului in care se afla apartamentul sau. L-am urmat incet, acea senzatie rau prevestitoare amplificandu-se din ce in ce mai tare. Am incercat sa nu ii dau atentie, poate era doar stomacul meu care protesta din cauza ca nu mai primise ceva de mancare de mai bine de-o zi. Acum, gandindu-ma la acest lucru, un icnet imi scapase printre buze, din cauza durerii ce isi facuse simtita prezenta in partea centrala a abdomenului. Joquin ma astepta langa liftul cu usile deschise, iar cand ma vazuse mi-a zambit scurt, invitandu-ma sa intru. Am facut intocmai, in urma mea usile inchizandu-se, creand un zgomot abia sesizabil.?
Blondul apasase pe butoul ce ne ducea la etajul sase, apoi se sprijinise de peretii metalici, inca urmarindu-mi fiecare miscare. Eram oarecum stanjenit de felul in care ma studia, acest lucru fiind destul de vizibil din vina obrjilor mei inrositi si a privirii ce incerca din rasputeri sa n-o intalneasca pe cea a barbatului de langa mine. Auzisem un sunet infundat, ca un fel de chicotit, dar putin mai diferit de acesta, iar in momentul urmator am ajuns sa fiu lipit de pieptul tare al persoanei alaturate mie. Aveam capul lasat in jos, din cauza gesturilor atat de neobisnuite pe care mi le arata. Acesta imi prinse barbia intre degetele lungi si subtiri, fortandu-ma astfel sa ma uit fix in acei ochii de un albastru foarte deschis, care scanteiau in lumina atrificiala oferita de neoanele de pe tavanul cutiei metalice, ce ne ajuta sa urcam mai rapid si fara pic de efort. L-am privit cum isi trecuse limba peste buzele uscate, astfel umezindu-le. Cu toate ca acel gest poate parea unul destul de banal, mie mi s-a parut al dracului de excitant. Muream de nerabdare sa ii simit gustul pentru a doua oara in aceasta seara, dar nu aveam curajul necesar sa preiau initiativa si se pare ca nici el nu dadea vreun semn ca ar vrea s-o faca.
- Poate ca pana la urma ai ceva inocenta in tine, imi spuse avand un ranjet pervers intiparit in coltul gurii. in acel moment am simtit cum tot sangele mi se strange in obraji, acum fiind mai rosii decat o rosie coapta prea mult. Eram atat de stanjenit, incat mai ca aveam putin si intram in pamant, unde nu m-ar putea vedea absolut nimeni.
- Ince...
Nu mai apucasem sa zic absolut nimic, deoarece buzele sale s-au presat usor peste ale mele, facandu-ma sa imi maresc ochii de uimire. Mi-am pus palmele pe umerii sai, el presandu-ma si mai tare de pieptul sau, daca acest lucru era posibil, incepand sa-si plimbe mainile pe spatele meu. Limbile noastre formau un dans atat de dulce, incat daca as putea l-as executa toata ziua. Simteam cum tutunul predomina gustul de vanilie si cafea din cauza tigarilor pe care le fumase in timp ce ne-am plimbat, dar acest lucru nu ma deranja chiar deloc. Ba chiar ma facea sa imi doresc sa ii simt aroma buzelor de zeci de ori mai mult. Am despartit sarutul zgomotos, din cauza lipsei de aer, acesta mutandu-si gura pe gatul meu palid pe care plasase cateva sarutari. Usile liftului se deschisera, fix in momentul in care blondul se departase de mine si-mi dadu drumul.?
L-am urmarit cum pleaca degajat, de parca nimic nu se intamplase. S-a oprit in fata unei usi maronii. Un maro inchis, care putea foarte bine sa aduca cu negru, dar in esenta parea o culoare extrem de frumoasa. Joaquin se cauta prin buzunar, dandu-mi seama ca gasise ce cauta, cand expresia fetei i se destinse, acum nemaifiind deloc incruntat. Scoate din buzunarul pantalonului o legatura de chei, apoi alese una pe care o baga in broasca usii, invartind-o de doua ori. O deschise usor, invitandu-ma inauntru . Am intrat cu o mica urma de indoiala pe care am preferat sa o las la intrare, inchizand usa dupa ea. M-am descaltat de tenesii negri, punandu-i intr-un colt, pasind apoi pe micul hol.
- Vrei ceva de baut sau de mancat?ma intreba barbatul, la auzul cuvantului mancare simtind cum stomacul mi se contracta, protestand din cauza neglijentei mele. Fiind totusi destul de stanjenit sa ii cer, am dat negativ din cap. Bine, atunci. Te poti duce in dormitor, sunt sigur ca stii unde se afla. Eu trebuie sa dau un telefon pana atunci .
Am afirmat, inaintand spre camera de la capatul holului . Am intrat fara nicio ezitare in aceasta, de aceasta data facandu-mi timp sa examinez mult mai bine cum era decorata. Mobilata minimalist, in culori sumbre, care sa nu bata prea mult la ochi. Parea dormitorul unui om extrem de serios, daca o pot spune asa. Patul de doua persoane avea asternuturile destramate, astfel dandu-mi seama ca blondul ori nu a avut timp in dimineata respectiva sa se ingrijeasca de el ori i-a fost mult prea lene .
M-am incruntat cand am auzit o alta voce, in afara de cea a lui Joaquin. stiam ca mi-a fost spus sa stau aici, dar curiozitatea ma seca pe dinauntru. Am deschis usa usor, asigurandu-ma mai intai ca drumul e liber. Am iesit incet, facand pasi mici si siguri pe parchetul inchis la culoare. Mi-am dat seama ca vocile proveneau din bucatarie, asa ca m-am pitit langa usa, incercand sa ascult cat mai exact ce vorbeau cei doi . Din intamplare l-am putut observa pe barbatul a carui voce n-o cunosteam. Avea parul brunet, dat pe spate intr-un mod neglijent , dar totusi atragator, un inceput de barba si niste ochi de un albastru tulbure, precum adancurile marii. Piesa de rezistenta era constituita din multitudinea de tatuaje pe care le avea. Acestea intinzandu-se pe tot gantul lui, continunand apoi si putin pe fata, dandu-i un aer aparte.
- Deci? Unde e pustiul?
- In dormitor, i-am zis ca am de dat un telefon.
Barbatul necunoscut dadu din cap intelegator, asezandu-se in acelasi timp pe un scaun.
- E dragut? Ascultator ? Virgin din intamplare?
- Da,da si din intamplare nu mai e. Ce spui? Batem palma?
- Hmm... Ce naiba? spuse brunetul la auzul icnetului ce-mi scapase printre buze.
- Oh, Konan, dragul si scumpul meu Konan. Nu te-a invatat nimeni ca nu-i frumos sa asculti conversatiile altora?
- De ce? il intreb pe blondul ce intre timp venise langa mine.
"Cand, in sfarsit , gasim ceea ce am cautat in intuneric, aproape intotdeauna constatam ca era exact asta. Intunericul." - C.G. Reinhart

#3
ooo da simt ca trebuie sa imi sfintesc ochii dupa ce am citit nebuneala asta :) ulalala. ai o descriere foarte realista dar parca ma atrage in poveste :) parca ar fii o scena de film sau eu ii pandesc pe protagonisti foarte frumos pana acum. :)
...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)