Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] EcstasyLove (Cinema Bizarre+18)

#7
Well, how to say that... Imi place ficul. Intr-adevar, se observa cu ochiul liber ca esti incepatoare, dar n-are nimic. Ai tot timpul din lume sa te perfectionezi. Voiam decat sa iti atrag atentia in legatura cu lipsa de spatiu dintre punctul de la sfarsitul frazei si prima litera de dupa el. Este inestetic. Sper sa tii cont de sfatul meu si sa lasi un mic spatiu. Nu de altceva dar, parca te zgarie pe retina. Ce nu mi-a mai placut... Ai scris undeva:"Intru usor in cada si practic torn din gelul de dus cu aroma de orhidee." Nu este corect 'practic torn'. Doar 'torn'.
Revenind la poveste, imi place si chiar ma bucura faptul ca ficul nu este numai inspirat de trupa Cinema Bizarre, dar ii si are ca personaje principale pe Strify si Yu. Imi place ca, spre deosebire de caracterul cu care l-au inzestrat pe Yu celelalte scriitoare de pe Zup, care au abordat subiectul CB Striy-Yu, adica rece, mistocar si indiferent, tu l-ai facut mai dulce si foarte, foarte dragut. Asta ma face sa il iubesc si mai mult.
Si, apropo, nu trebuie sa tii cont de toate acele amanunte marunte, cum ar fi: parfumul pe care il folosesc ei, culorile pe care obisnuiesc sa le poarte, etc. Pentru ca ficul este creatia ta, iar tu poti scrie absolut tot ce iti doreste inima. Poti transforma personajele dupa bunul tau plac, tu esti autoarea.
Sper doar sa duci ficul la bun sfarsit si sa nu il abandonezi. De ce spun asta? Pentru ca mai nou, mai toate ficurile bune de pe forum sunt lasate de izbeliste, si asta ma intristeaza enorm.
Nu sunt genul de persoana care sa lase comentariu daca nu ii place ce citeste, iar daca tie ti-am lasat inseamna ca m-ai impresionat (sunt chiar greu de impresionat). Ti-am spus, mai ai de lucrat, dar este in regula. Noi suntem rabdatori si abia asteptam urmatorul capitol.
Spor la scris si mult bafta in continuare!
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::



Răspunsuri în acest subiect
RE: EcstasyLove (Cinema Bizarre+18) - de hiimera - 11-07-2012, 06:05 AM
RE: EcstasyLove (Cinema Bizarre+18) - de Nywa - 11-07-2012, 12:58 PM
RE: EcstasyLove (Cinema Bizarre+18) - de Kimera - 11-07-2012, 01:04 PM
RE: EcstasyLove (Cinema Bizarre+18) - de kame. - 12-07-2012, 11:34 AM
RE: EcstasyLove (Cinema Bizarre+18) - de hiimera - 12-07-2012, 12:03 PM
RE: EcstasyLove (Cinema Bizarre+18) - de hiimera - 12-07-2012, 06:45 PM
RE: EcstasyLove (Cinema Bizarre+18) - de AbiiShu' - 18-07-2012, 07:27 AM
RE: EcstasyLove (Cinema Bizarre+18) - de hiimera - 18-07-2012, 10:14 AM
RE: EcstasyLove (Cinema Bizarre+18) - de Daria - 31-07-2012, 03:25 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Rănile unei despărÅ£iri [Cinema Bizarre yaoi; KiroxYu; +16] angeliqueVampire 38 24.310 29-07-2010, 09:28 PM
Ultimul răspuns: BLooregard
  Cinema Bizarre dennnny_kiro 1 2.255 03-03-2010, 09:50 PM
Ultimul răspuns: AyameXx


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)