Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Well , hello again ! xD

#1
Heeeey there ! Mă numesc Raluca . ^^ Am 15 ani şi sunt de prin Argeş :3 [ mai precis Piteşti ] . Am mai avut un cont dar epicul meu creier a uitat username-ul şi parola >.< . By the way :

- Anime-urile mele preferate sunt : Elfen Lied , Kuroshitsuji , Vampire knight , Soul Eater , Death Note , Fruits Basket , Chobits , Clannad , Paradise Kiss şi clasicul Naruto 4
- Ascult rock classic , punk , putin metal , a little bit of j-rock and k-rock ^^
- Îmi place să cânt la pian şi la chitară , putin vocal , să desenez , să dansez , să citesc şi nu în ultimul rând să stau la pc xD

Mă rog .. Nu prea mai am idei în legatură cu ce să mai spun despre mine [ Not so many things to say ] .

Sper să ne întelegem bine hug ! Kisses pupic .

#2
Bine ai venit pe Animezup, LovelyBone!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)