Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Viata departe de casa

#24
Mda... Poi ce sa zic... In sfarsit am avut si eu timp sa intru pe Anime Zup ca sa-ti las comentariu, asa cum ti-am promis atunci cand te-ai apucat sa postezi primul capitol... ^_^ si ca sa nu mai lungesc vorba, am sa incep sa scriu cateva lucruri, bune sau rele, despre capitolul tau, despre fic si poate si ceva in legatura cu tine... ;))


Deci... Sa vedem... :-? Capitolul a fost destul de lung si cred ca te-ai depasit pe tine insuti... n_n chiar ai avut cam mult dialog de data asta... Dar sper ca poti sa mai renunti la el pe viitor ca-ci altfel s-ar putea ca ficul tau sa fie abandonat de aproape toti cititorii... :| si eu stiu ca tu nu vrei asta... ;)) cum am mai spus si in comentariile celelalte, ideea in primul capitol pare sa fie furata direct din film, dar pe parcurs am observat ca ideea iti apartine doar tie si pot spune ca este o idee foarte buna... Sper sa evoluezi cu bine pe parcursul ficului tau... ;))
Iar acum ceva despre tine... :P mereu ai spus ca vrei sa renunti... De ce? Uite ca totusi ai cativa vizitatori care se indura sa-ti lase si comentarii ... :)) dar in curand vei avea mult mai multi vizitatori... Iti garantez yo... :-bd


Cam atat pentru acum... O sa-ti spun mai multe dupa ce vei posta capitolul cinci al ficului tau... ;) multa bafta si multa inspiratie in continuare! Sa auzim numai de bine... ^_^

Bb! :-h



Răspunsuri în acest subiect
Viata departe de casa - de Paty.Paty - 20-04-2011, 03:57 PM
RE: Viata departe de casa[SasuSakuNaru] - de Rain - 20-04-2011, 04:40 PM
RE: Viata departe de casa[SasuSakuNaru] - de LTN - student - 25-08-2011, 11:57 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Suntem asa de aproape ,dar totusi departe Yin 12 10.008 14-09-2010, 05:50 PM
Ultimul răspuns: Debb.'
  Casa din vis [+15] sunshine 5 5.490 12-04-2010, 10:05 AM
Ultimul răspuns: sunshine


Utilizatori care citesc acest subiect:
6 Vizitator(i)