Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Vertical Horizon

#1
Sunt incepatoare in ale photoshop-ului asa ca nu va asteptati la cine stie ce..
[Imagine: formydaughter.jpg]
Pentru o prietena^^ Surprinzator i-a placut 39 Mie-mi pare un talmes-balmes... 106

[Imagine: forabigailutzaa.jpg]
Fail 46
Din nou, pentru o prietena Smile Definitia pentru failure 21

[Imagine: adsfdsfasdfewfc.jpg]
Eu am vrut sa fie ceva armonios si a iesit... ei bine.. asta! 22

[Imagine: concursj.jpg]
primul meu photo retouch pentru un concurs. :]

[Imagine: eminemcopy.png]
primul meu sig ever 21 A iesit... ei bine.. nu prea a iesit.

[Imagine: sotmihopeso.jpg]
un amestec de avioane si baloane 21

[Imagine: 3dgm.jpg]
Brush-uri aruncate la nimereala + un scris oribil = un sig de kkt.
Stiu stiu..scrisul e aiurea rau... nu dispuneam de fonturi "misto" atunci :]

Cam atat. Astept critici si sfaturi. :]
Btw, fostul meu nick era Touch Of Dark. Nu va speriati daca vedeti pe undeva scris. Nu am "furat" de la nimeni 21
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#2
Heeei~` >3.
Despre primele doua ti-am spus si pe mess. Adica ti-am spus cat de mult imi plac avand in vedere ca sunt pentru mine15. Desi tie nu-ti plac, eu le ador. Sunt frumos realizate si nu le-ai incarcat cu de toate. Apreciez asta.
Al treilea, respectiv ala cu fluturasul imi place pentru ca e reusit. Adica, e luminos, e un sig vesel, colorat and so on.
Poza mare, adica a patra e draguta. Nu stiu daca i-ai umblat pe la buze, dar sunt putin cam mari. Imi place fata ei perfecta, fara cosuri sau alte alea. Ochii sunt de asemenea uluitori. Inelul mi se pare cam mare, dar presupun ca era acolo deja. : )).
Sig-ul cu Eminem imi place. Adica e chiar dragut ca l-ai facut pe el alb-negru, si ca fundalul are si mult mooooov si tu cred ca stii ce mult imi place movul. Scrisul ala mi se pare putin ciudat, dar in rest imi place.
Al saseleaa, pai imi place, baloanele alea mi se par cam multe pe acolo prin spate, dar in rest e totul ok.
Si ultimaa, e de asemenea foarte reusita, doar scrisul ala negru e putin de tot aiurea, dar in rest mi se pare in regula.
Cam atat am avut de spus. Eu sunt mai incepatoare decat tine, asa ca nu as putea sa-ti spun mai multe decat am facut-o.
Astept si alte creatii :3.


#3
hm ....o clasificare pentru tine ar fi high novice 106 ai unele cunostinte de ps ... nu esti chiar incepatoare ... pe langa ce-am vazut la altii ... te descurci >.> ai idee despre ce inseamna un smudge ..... semnatura 1 ... si dak nu era textu ala care e total pe langa >.< ... si linia aia serpuita .... ii dadeam un moderate 4 dar nah in fine mai ai de invatat ... niste tutoriale ar fi bune
[Imagine: colorscs.png]
________________
Hear the colors


#4
Thanks Biush *hugs her* Ma bucur ca ti-au placut^^ Si scuze ca raspund asa tarziu..
@Gez - thanks alot dude^^ Imi pare bine ca a dat cineva pe aici. O sa incerc sa urmez niste tutoriale.
Si acum inca o caricatura 21
[Imagine: blaaaaah.jpg]
Da, stiu.. am exagerat cu Gradient Maps, am incarcat-o cu prea multe brush-uri si textul ala e cam pe langa. 22 Cand am terminat-o mi s-a parut 'stralucita'. Acum nu-mi mai place >.<
Ataaaa~t. Orice sfat/critica e binevenit^^.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#5
Cica nu poti lucra ca mine
Lucrezi foarte frumos :X:X:X
Imi plac foarte mult cele cu sketul :X:X au iesit fabulos :X
Ls fel si cel cu fluturasul :X...luna aia sau chestia aia galbena nu prea se potriveste acolo 39
Asa aia cu Eminem, in general imi place, imi pare cam simpla..dar imi place Smile
Cel cu avionul...nu trebuia sa mai pui lnie deaia curbata si la balon... a ajuns la avion ca sa isi faca efectul :X
Ultima e bluuueeee...love blue :X...textul e cam pe langa intradevar...nu prea se intelege
Gambate Smile
Abia astept sa vad noi creeati
[Imagine: misterios.png]

#6
Ms Aya *hugs her*
Am mai facut cateva 'chestiute' :
[Imagine: wsdfwere.jpg]
[Imagine: sdasfs.jpg]
[Imagine: sadfasf.jpg]
[Imagine: 3ewqe.jpg]
[Imagine: erwe4.jpg]
[Imagine: ficoftheweekcopy.jpg]
[Imagine: asdfsdfgasg.jpg]
[Imagine: sdasf.jpg]
[Imagine: sdafsfrwe.jpg]
[Imagine: fotwcopy.jpg]
[Imagine: dotwp.jpg]
Atat pentru acum.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#7
Huh buna ..Deci ma gandeam sa trec pe aciulea sati las un comm, desi nu ma priecrp deloc sa comentez pentru ca cu psul nu le am, iar de el nul pot avea am incercat nul gasesc, si ma descurc mega greu >_> . Revenim :
Vad cati place mult efectul de neon Smile Pai din primul post imi place a doua si a treia cel mai mult.
La al doilea post 39 Pai e draguta, dar scrisul nu se potriveste deloc cu fundalul si nici nu inteleg ce scrie, sau imi trebuie mie ochelari de elefant O_O. :]]
Cat despre al treilea post cred ca sunt niste usebaruri sau ma rog de alea butonase de afisaj XD, nu stiu cum le zice. Dar la ele nu am ce comenta pentru ca toate sunt kawaii. ^_^ Eh cam atat ca nam ce sa mai comentez. Mai astept lucrari si bafta cu viitoarele tale gfx pupic
...............[Imagine: bnkWUB1.png?1]


#8
Oooo banere :X:X:X
Imi plac mult 2 si 3 :X:X
La al 4 ma cam enerveaza tipa, nu are o calitate prea buna
Si primu e foarte cute :X
Cat despre restu no comm
Bravo hug
[Imagine: misterios.png]

#9
Mersi fetelor ca ati trecut pe aici ^^.
Geez de cand n-am mai trecut pe aici.. Anyway am venit cu o "chestie" noua.
[Imagine: safdwrdc.jpg]
Asaa... stiu ca nu se intelege textul dar e de fat un brush plus ca am mai sters din el.. Si da, ala e un papagal. Chiar daca, ascuns printre brush-urile alea e greu sa va dati seama ce e =]]
Astept.. critici si sfaturi ^^.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#10
Multumesc History ca ai trecut pe aici. =|
[Imagine: sfafas.jpg]

[Imagine: eminemhx.jpg]

[Imagine: fgsgsgsd.jpg]
Atat momentan.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)