Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: De ce nu lasati comentarii?
eu las
24.32%
9 24.32%
probabil o sa`ti las alta data
21.62%
8 21.62%
mi`e lene
54.05%
20 54.05%
Total 37 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Uita de tot si aventureaza-te cu mine

#23
o evolutie e sigura, vizibila.
Ai o greseala, sesizabila chiar si pentru mine " decat' e doar la negatie. Unde ai folosit tu "decat" era doar.
ai imbogatit vocabularul, ceea ce e chair frumos desi unii termeni nu se prea potrivesc...cum ar fi 'mirific" pentru cineva foarte verde( a se citii drogat si baut), din cate ai spus tu, e un cuvant mult prea complicat.
E ceva ce nu am inteles pe parcursul textului, avea halucinatiii? Pentru ca nu am inteles cum dint-un club ajunge sub o bolta cereasca imensa si pe un pamant tare si rece.
Si inca ceva dubios...
Era sub el, el o saruta cu brutalitate, ea a inceput sa planga, tebuia sa descrii inca ceva...daca el a ezitat si a eliberat-o ca ea sa se poata tari sau ea l-a lovit ca sa il dea in laturi de langa ea ca ea sa se poata tari, altfel nu are cum, poate doar daca-l trage dupa desi cam greu la cum ar trebui sa fie dupa mule weeduri sau multa iarba + alcool.
Altfel a fot o lucrare buna.
Incearca sa lasi mai des sentimentele sa zboare. Pune-te in locul personajului si incearca sa simti personajul dupa sa-l gandesti.
In rest, bafta.
Iubesc sa simt cum cazi
[Imagine: Untitled3-3.jpg]
cad
cadem



Răspunsuri în acest subiect
RE: Uita de tot si aventureaza-te cu mine - de Ich. - 10-05-2010, 03:33 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Un zambet ce nu se uita niciodata ¿ Misterious Girl ¿ 11 9.412 12-09-2010, 08:30 PM
Ultimul răspuns: ▌▒ Zยzzααα ▒▌
  Tradarea doare dar o poti uita! akadella 5 4.208 24-08-2010, 01:46 PM
Ultimul răspuns: Paradox 。◕‿◕。


Utilizatori care citesc acest subiect:
6 Vizitator(i)