Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Uf,incep Vampirii sa-si faca aparitia:>!

#61
Citat:Mai penibili de atat puteti fi ?
Nu ii pune la incercare. :-> 19

Bun venit. Si patruleaza pe aici si nu fii rau cu copii.
Sa traiesti!
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#62
Da, putem fi foooarte, foooarte penibili. Nu esti prea dragut cu lumea, really ^^"
Well, sincera sa fiu nu ma uit la profilul noilor veniti sa vad daca chiar esti nou venit sau nu, dar sincer (again), n-am auzit de tine X_X sorry ^^"
... and welcome again! 106

#63
@Ann:
That was some kind of what?Axaxo,nice one'

@Papadie:

Si daca nu's dragut cu lumea,ce?Si am zis eu sa te uiti la profilul meu?24Daca n-ai auzit de mine,crezi ca ma supara cu ceva faptul asta?24


Ok,o sa te rog un singur lucru,du-te si plangi in alt colt de camera,asta e ocupat de umbra mea penibila si antipatica.Vrei s-o cunosti'?

Don't cry you little slimy worm.



[Elb,imi ajungi tu,n-am nevoie de restu' ]


Plecaciuni pentru moderatorul care si-a sacrificat o mana sa faca acest fapt angelic,anunta-ma daca vrei statuie,sa te venerez,sa-ti dedic melodii,poezioare..sa-ti aduc ofrande..etc etc etc..

And btw,zii ceva...sa stiu cui sa multumesc...sau nu...

#64
Citat:Mai penibili de atat puteti fi ?
La ora asta o.O"... ma intreb cine e mai penibil: tu care nu ai nici o simpatie de zup si tot iti faci clone peste clone sau userii cu intrebarile lor banale? 39

and:
Citat:Plecaciuni pentru moderatorul care si-a sacrificat o mana sa faca acest fapt angelic,anunta-ma daca vrei statuie,sa te venerez,sa-ti dedic melodii,poezioare..sa-ti aduc ofrande..etc etc etc..

And btw,zii ceva...sa stiu cui sa multumesc...sau nu...
No, thanks -.-. La inceput ma gandeam sa sterg topicul tau, dar mi-am zis ca mai bine le unesc ca sa te cunostem mai bine 24.

Ah, bun revenit.
[Imagine: aaaakip.jpg]

#65
Lol 22 Era doar o observatie si nu, nu m-a pus nimeni sa ma uit. Atata timp cat ai postat la sectiunea asta, cine nu ar crede ca esti nou? 23
Btw, daca nu-ti place zupul, ce te tenteaza sa vii aici sa sacai lumea? 23
Stii ca razbunarea e arma prostului?

#66
Serq,ai un amuzament care imi ridica parul...nu mentionez de unde sa nu ma trezesc cu warn..

Papadie : Unde vezi tu razbunare?

Pai da,intradevar ai nimerit-o...nu-mi place zupul,dar stau pentru cateva persoane...etc etc..nu stau sa-ti dau tie explicatii..valabil si pentru tine Serq,ca vad ca esti la fel de ''nelamurit'' de ce mai ''stau'' aici.

Si in alta ordine de idei,dat fiind ca amandoua numele sunt ale mele,cred ca nu e o chestie asa amuzanta.Dar in fine,cred ca ar trebui sa incep sa te venerez pentru ca ti-ai obosit mana ta de aur,asemanatoare verzuilor superiori ca ai facut asta?

Facem un pact : Iti ridic o statuie si te venerez 2 zile + ofrande,daca inchizi topicul 37 [Serq]

#67
(13-09-2011, 11:59 PM)Sasori A scris: Serq,ai un amuzament care imi ridica parul...nu mentionez de unde sa nu ma trezesc cu warn..

Papadie : Unde vezi tu razbunare?

Pai da,intradevar ai nimerit-o...nu-mi place zupul,dar stau pentru cateva persoane...etc etc..nu stau sa-ti dau tie explicatii..valabil si pentru tine Serq,ca vad ca esti la fel de ''nelamurit'' de ce mai ''stau'' aici.

Si in alta ordine de idei,dat fiind ca amandoua numele sunt ale mele,cred ca nu e o chestie asa amuzanta.Dar in fine,cred ca ar trebui sa incep sa te venerez pentru ca ti-ai obosit mana ta de aur,asemanatoare verzuilor superiori ca ai facut asta?

Facem un pact : Iti ridic o statuie si te venerez 2 zile + ofrande,daca inchizi topicul 37 [Serq]

Cred ca nu vad bine. In postul anterior am facut o comparatie si nu ti-am cerut explicatii, de gen: de ce ma rog mai stai aici ? 106

Si, nu ai ce venera 106, imi fac doar munca pe forum.

Topic inchis.
[Imagine: aaaakip.jpg]

#68
Akito, Azariah, Ren, Balder, toate sunt clone

Pe tip il cheama Claudiu, se da ca e in Anglia la o clinica ca are probleme cu inima. El e in Bucuresti, la fratele lui, nu are probleme cu inima si el sufera defapt de sindromul hiperkinetic, mai pe scurt, el mereu trebuie sa fie in centrul atentiei.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  sa incep? dotmatt 16 4.751 07-04-2013, 02:51 PM
Ultimul răspuns: dotmatt


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)