Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 5 fete din Naruto

#51
Hmm... 39 Sa vedem:

1)Hinata- e foarte simpatica, putin cam rusinoasa(ca mine>.<), ii place de Naruto(uhhhh!) si in Shippuden e mult mai puternica.
2)Konan- only woman in Akatsuki, foarte frumusica, cam dura, nepasatoare, asculta ordinele.
3)Tenten- ador cocurile ei!, controleaza armele very very good, il place pe Neji 9 , e puternica, glumeata.
4)Kushina- increzatare, mama lui Naruto( 21 ), certreata, iubitoare, optimista.
5)Anko- vorbareata, jounin, cruda, Naruto's behavior, rezistenta. :->

Asta este topul meu. Smile
[center][Imagine: 40628691.png][/center]
[center]Sanq's Rx'u! ^^[/center]

#52
Am vazut o parte din anime, am luat manga-ul la citit si am facut un top:
1. Karin- Este folositoare echipei (bine, dupa ultimele capitole e clar ca nu va mai fi in Taka), are o tehnica utila si imi place parul ei, in plus ea face toate scenele amuzante, mai ales cand il bate pe Suigetsu.
2. Rin- I-a pasat de colegii ei, a fost un bun ninja medical si nu l-a neglijat pe Obito asa cum l-a neglijat Sakura pe Naruto, deoarece ea chiar tinea la el, desi il iubea pe Kakashi.
3. Kin- N-a aparut prea mult, dar mi s-a parut destul de puternica cat a aparut. Eu inca sper sa mai invie si sa apara in manga cu noi puteri T~T.
4. Tsunade- Faptul ca a ajuns Hokage zice ceva despre ea, in plus a vindecat foarte multi oameni si este amuzanta cu toate jocurile de noroc si cu toata bautura ei. 4
5. But not the last... Matsuri! La inceput era foarte slaba, nu putea sa tina maciuca aia in mana, in schimb mi-a placut cand a sarit sa il apere pe Gaara, desi avea doar o arma pe care nu prea stia s-o manuiasca. A ajuns destul de buna si este foarte draguta.

Cam asta e topul meu.

#53
1. Hinata, cred că e cea mai drăguţă din tot anime-ul.
2. Sakura în Shippuuden, este mult mai matura si mai simaptica :3 şi dacă poţi trece peste rozul ăla ai să vezi asta.
3. Konan, am adorat-o de când am vazut-o, arată superb .
4. Ino aspectul din Shippuuden e atât de kinky :3 plus părul blond , lung şi ochi albaştri . . .
5. Temari X: nu am ce să comentez, patru codiţe asta e genială xD.
[Imagine: guitargirlsignature.png]
Mulţumesc Alysu : o3

- eÅŸti piraat?
- nu supă la plic : ))

#54
1.Sakura-Nu stiu de ce,dar de cand am vazut`o prima data mi`a placut de ea...Adevarul e ca are un par de un roz oribil,dar asta nu conteaza mult...imi place personalitatea ei,iar in Shippuuden a devenit foarte puternica...Seamana mult cu mine la personalitate...
2.Temari-imi place ca e dragutsa si pe deasupra este si puternica
3.Anko-arata bine,se lupta bine si are un temperament exploziv...imi place
4.Tsunade-pur si simplu imi place felul sau de a fi
5.Hinata-Ma intreb cand o sa prinda si ea putin curaj si sa nu mai fie aja timida?...oriqm este dragutsa si destul de puternica...

#55
Hmm nu prea imi plac fetele din Naruto , doar vreo 3 =]]

1. Tayuya - Nu stiu cati fani are fata asta , dar mie imi place foarte mult ea si ma refer in general la cum arata . Cred ca este cea mai draguta tipa din anime si este deasemenea foarte puternica .
2. Temari - Imi plac coditele ei xD Este foarte draguta si imi place sa o vad impreuna cu Shikamaru 65
3. Anko - nu stiam pe cine sa pun , dar imi place foarte mult de ea . M-a emotionat trecutul ei , Orochimaru e un nenorocit >.< Dar tot il iubesc xDD Imi place ca este foarte amuzanta si puternica 15
.....
Imi pare rau , dar nu imi mai plac altele =]] Mai mult le am cu baietii xDDD
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#56
1.Konan..e superba,puternica si ce pot sa spun..am o slabiciune pentru personajele negative
2.Karin.. arata foarte bne e amuzanta si foarte interesanta
3.Tenten..e foarte tare tipa...amuzanta frumoasa puternica...
4.Tsunade..imi place temperamentul ei..
5.Tayuya...hmm...puternica s frumoasa fata

#57
1.Tsunade of course! E puternica, frumoasa la cei 50 de ani ai sai si imi place cand Naruto ii spune "bunico". Sa mai mentiuonez ca e al cincilea hokage? Nu cred ca e nevoie. Singurul lucru care nu-mi place la ea e ca isi pierde banii la jocurile de noroc.
2.Hinata-Imi place de ea pentru ca e foarte sweet, il iubeste pe Naruto-kun si e cam timida. Plus ca adooor ochii ei mov:X
3.Temari-Sora lui Gaara...e draguta, puternica si are atitudine
4.Tenten-E curajoasa, puternica...numai laude pentru ea
5.Sakura- E draguta, imi place parul ei roz si faptul ca mai mereu se cearta cu Ino si Naruto. Ce-mi displace la ea e faptul ca e obsedata de Sasuke si asta o face enervanta
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#58
1. Hinata - PrEfErATA mEa e foarte frumoasa,puternica si cand isi pune ceva in practica ii reuseste
2. InO - Frumoasa ,enervanta si inteligenta
3. Temari - Pai imi place felul ei de a fi
4. TeN TeN - E dragutza si destul de puternica
5. Tsunade - Simpatica, dar cateodata enervanta 4 oricum mai bine decat altele
[Imagine: thDark_Angel.jpg][Imagine: innocent.jpg] [Imagine: Anime_.jpg]

#59
My top:
1. Tsunade - Este foarte puternica si stie sa-i protejeze pe cei de langa ea;
2. Temari - Cred ca este cea mai puternica fata (genin) din anime;
3. Kurenai - Cred ca cel mai puternic Jounin dintre fete;
4. Konan - Este un membru Akatsuki destul de puternic;
5. Karin - Este un personaj destul de bun, si foarte de ajutor pentru Sasuke.
[Imagine: akv4ok.png]
So sacrifice yourself, and let me have what's left.
I know that I can find the fire in your eyes.
I'm going all the way, get away, please.

#60
Trec si eu p'aici..

1.Hinata-E frumoasa,puternica si il ajuta intodeauna pe Naruto.Face parte din clanul Hyuga ,un clad deosebit de puternic.Dar ma enerveaza ca e timida si se pierde cand e langa Naruto.
2.Tsunade-se stie...
3.Anko- deci ii ador paru si imbracamintea...
4.Kurenai-e puternica si stie sa lupte bine.
5.Ino-stiu ca e ingamfata dar uneori a fost de ajutor ....si e si frumoasa.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 27.942 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.373 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)