Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Reguli

#1
Acest topic il fac cu aprobarea lui Flaw ,acest topic va fi sticky

Reguli pentru nou veniti

-NU va faceti prezentarea in topicul altui user
-Scrieti mai mult de 2 randuri ,fiind un site dedicat fenomenului anime/manga ar fi de preferat sa spuneti preferintele voastre in aceasta materie si o scurta prezentare cu ce va place,hobby-uri etc. Smile
-AnimeZup NU este agentie de matrimoniale ,ajunge sa scrieti anime-uri/manga/hobby/muzica/varsta locatie nu si ce haine porti, cat ai inaltime (daca esti intrebat/a da), ce marime ai la sutien (in cazul fetelor ,am vazut un caz mai demult -_-'')
-Nu faceti double posting ,exista butonul edit
-Cititi REGULAMENTUL pentru a evita neplacerile si desigur sa il si respectati

Reguli pentru cei care ureaza bun venit

-NU scrieti doar un plictisitor "welcome" sau ceva de genul ,puteti dezvolta in cel putin 2 randuri ,dupa parerea mea
-NU scrieti doar 3 cuvinte fara sens care sunt spam (spamul nu este permis ,cititi regulamentul) doar pentru a va mari numarul de posturi
-Nu abuzati de smiley-uri , puteti exprima ce simtiti in cuvinte
-NU mai postati la un topic de la aceasta sectiune (logic!), care sa aiba o vechime mai mare de o saptamana (maxim doua) ,se presupune ca acel user nu mai este nou pe site

Sper sa respectati aceste reguli pentru bunastarea Anime Zup Smile

Cei care s-au simtit sunt rugati sa isi editeze posturile , mai ales moderatorii ,se vede foarte urat ca un moderator care cica respecta regulile si ii face pe ceilalti sa le respecte sa zica un banal "bun venit pe forum".

Multumesc Smile
[Imagine: tuomasdivers1015ru1copy.png]
"It doesn't matter if You win or lose, it matters if I win or lose!"
-Winston Churchill -

#2
Bun..noua regula la sectiunea "Nou Veniti".
Topicurile userilor mai vechi de o luna vor fi inchise.Eu am inchis de la pagina 6 la 17.Sper ca s-a inteles.
Ja Ne!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#3
Well, mod nou- reguli noi. ^.^
In curand voi posta un topic cu reguli noi in sectiunea aceasta. Dar, pana atunci asa vrea sa va rog sa respectati pe acesta de mai sus.

ps: Topicurile userilor mai vechi de 10 zile vor fi inchise.
[Imagine: aaaakip.jpg]

#4
Well, am ceva de spus..... pentru useri ce sunt ceva mai vechi pe zup ^.^

Astazi am descoperit ceva ce nu eram sigura. Am descoperit ca unii useuri ingeniosi scriu la un topic la o persoana si mai apoi fac copy-past pentru alte topicuri in decurs de cateva minute >.>
Nu cred ca sunteti lipsiti de "imaginatie" ca macar sa retusati copy-paste-ul o.O.De aici, imi este clar clar ca o fac pentru a-si mari punga cu zupi si pentru a-si creste numarul de postari.

De astazi inainte, va voi citi toate postarile [ si, lol....sunt in criza de timp, dar o stau cu ochii pe sectiune] si, daca voi gasi copy-paste; voi sterge postul[ sau posturile] si va voi trimite un pm cu
instiintare. Si daca dupa ce le-am sters, persoana data continue din nou sa procedeze la fel, va primi warn.^^

edit: exista deja si al doilea topic cu Reguli in sectiune si de aceea primul e mutat la recycle byn.
[Imagine: aaaakip.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)