Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Tamed [+18]

#3
Ma bucur ca iti place zozy, multumesc mult si tie si tuturor celor care citesc ficul asta. Sper sa va placa si continuarea. Am venit cu urmatorul capitol


Cap. 2

Continui sa-l privesc pe baiat nestiind ce sa zic. Nici nu l-am auzit cand ne-a salutat sau cand a intrat in casa. Eram asa de pierduta in ganduri incat ignoram cele spuse de persoanele din jur. Nu-mi vine sa cred ca in sfarsit vom putea compune ceva muzica, vom putea face ceva ce le v-a dovedii parintiilor nostrii care s-au mutat in Tokyo, ca nu am ramas degeaba in acest sac micut asa numit Osaka. Parintii nostrii nu sunt niste oameni bogati sau persoane importante, sunt doar niste oameni de zi cu zi. Intotdeauna ne-au lasat sa facem ce vrem dar de asemenea intotdeauna erau cu un ochi pe noi pentru a se asigura ca suntem bine, de cele mai multe ori ma irita faptul asta dar mereu il ignoram, asta ii enerva si mai mult dar mie mi-era indiferent. Ei s-au mutat in Tokyo acum un an, eu am insistat sa raman cu Daisuke iar sora mea s-a tinut scai dupa mine si a insistat sa ramana si ea, mai ales ca inca avea de terminat scoala. Asa ca….noi doua am ramas in inchisoarea asta plictisitoare. O inchisoare ce brusc imi da o senzatie ca nu va mai fii la fel de plictisitoare ca inainte. Oare de ce am impresia ca lucrurile se vor schimba?
Tresar brusc. La ce dracu ma gandesc? Nici macar nu l-am auzit cantand si eu deja imi fac sperante? Ce naiba se intampla cu mine? Cred ca e din cauza lui Aiumy, ori m-a blestemat din nou ori chiar am inceput sa imi placa saruturile ei incat nu mai gandesc limpede. Imi dau o palma peste fata si privesc tavanul gandindu-ma ca El, acolo sus, se distreaza de minune. Pe cand nervii mei stau in balamale ruginite. Simt cum cineva imi prinde mana si mi-o saruta, fapt ce ma face din nou sa revin pe pamant, dandu-mi o usoara senzatie de placere dar parca si de nervozitate. Il privesc pe Daisuke ce ma privea usor ingrijorat, isi ridica palma punandu-mi-o pe obraz. Il privesc usor pierduta. Ma apuca tandru cu o mana de mijloc si scapa tigarea din gura, aceasta cazand pe covorul negru ca o piatra scapata din cer. In momentul urmator simt cum doua buze imi saruta buzele de aceiasi suavitate ca ale mele. Simt cum limba lui isi facea loc printre buzele mele incepand sa se joace cu a mea. Inchid ochii, simt fiori pe spate si un sentiment placut in tot corpul. Imi duc mainile dupa gatul lui raspunzandu-i sarutului. Mi-era asa de dor de caldura aceea, de saruturile lui ce ma inebunesc, de atingerile lui pe pielea mea palida. Mi-era asa de dor de… el! Il strang in brate ridicandu-ma un pic pe varfuriile picioarelor acoperite de sosetele albe si pufoase, ce isi protejau purtatorii.
Il imping brusc si tusesc. Imi intorc privirea spre el:
- Ai inebunit? Incerci sa ma omori dandu-mi fum de tigara prin saruturi?
Daisuke surase si isi puse doua degete peste buze. In timp ce ma privea calm dar zambind, privindu-ma de parca ar putea vedea prin mine.
- Nu! Am mai exersat si credeam ca poate o sa-ti placa si tie!
Il privesc fulgerator si ridic o spranceana. Am auzit eu bine ceea ce a spus? Sau mai nou incep sa si asurzesc? Cred ca deja stiu cine e vinovatul, sora mea cand incepe sa cante din voce. Cred ca am auzit-o de atatea ori incat urechiile mele incearca sa se astupe singure.
- Ce? Ai spus ca ai exersat? Cu cine?
- Cu Masaru! Raspunse senin lasandu-ma ca vitelul la poarta noua. In momentul acela preferam doua lucruri, unul sa fii asurzit din cauza surorii mele. Doi, sa ma apuc si sa ii tabacesc fundul ala enervant pana cand ma calmez, facandu-l bucatele si expediat pe taramul ¨Enervantilor¨.
Aud cum cineva isi drege vocea, ochii verzi ai baiatului cel nou il privea pe Daisuke fara nicio expresie:
- Daisuke! Nu ma implica in asta! Inca tin la viata mea! Akie! Sa nu il crezi, minte! Ne spune pe un ton inocent.
Vreau sa spun ceva dar simt un miros ciudat, ca si cum ceva ar arde. Miros putin si imi las privirea in jos, vad cum tigarea ce Daisuke o scapase din gura incepu sa arda incet covorul negru. Iau de jos tigarea si calc pe covor pentru a oprii ¨aprinderea¨. Il privesc pe Daisuke ce il privea amuzat pe Masaru. Bag tigarea in gura si ii privesc fara nicio expresie:
- Du-te dracu! Spun sec.
Ma intorc spre dreapta dand sa plec, simt cum o mana imi prinde incheietura si ma trage in bratele persoanei ce mai aveam putin si o omoram. Daisuke ma tinu tandru de mijloc, privindu-ma adanc in ochii mei negrii. In timp ce eu imi pun mainile pe umerii lui, privindu-l fara nicio expresie. Tigarea statea lejer intre buzele mele carnoase, continua sa arda.
- Am venit! Imi spune zambind pe sub mustati.
Trag un fum din tigara pe jumatate arsa, o apuc cu degetele si o scot din gura. Suflu fumul in fata lui Daisuke.
-Vrei sa spui ca arat ca dracu?
-Nu! Vreau sa spun ca esti a dracu! Imi spune cu acelasi zambet pe buze si ma saruta lung.
Saruturile lui ma calmau mai mult decat o facea afurisita de tigare ce imi invada plamanii cu fumul ei dens, apoi obligandu-ma sa il scot. Fapt ce ma facea sa vreau sa repet procesul.
Imi duc mainile dupa gatul lui si inchid din nou ochii. Simt cum mana dreapta a lui imi masa usor una din fese iar limba lui se juca cu a mea. Ii aud bataile inimii ce sunt un pic accelerate, pieptul meu fiind lipit de al lui dandu-mi o senzatie de siguranta. Inimile noastre practic se ating. Continui sa ma intreb unde a fost? De ce a plecat de langa mine? De ce i-a luat atata sa se intoarca? Imi place asa de mult sa il simt asa de aproape, nevrand sa ma mai despart niciodata de el. Bataile inimii lui imi face inima sa vrea sa bata si ea la fel de puternic, neluandu-i mult timp sa se intample asta. As vrea atat de mult sa il am mereu langa mine, sa il simt la fel ca si acum.
Sarutul se rupe, facandu-ma sa ma trezesc din nou la realitate. Imi musca usor buza inferioara privindu-ma fara sa clipeasca.
- Mi-a fost dor de tine! Imi spune pe un ton cald trecandu-si degetele la fel de palide ca ale mele, prin parul meu scurt si negru. De ce sunt asa de nervoasa in preajma unelor persoane? Oare sunt chiar asa de geloasa? Dar de ce? Stiu foarte bine ca Daisuke nu s-a sarutat cu Masaru, si nici pe Aiumy nu a sarutat-o. Doar ea l-a sarutat. Si stiu si faptul ca Daisuke ma iubeste dar chiar si asa ma intreb de ce ma enervez prea repede. Ma gandesc ca poate o fii din cauza faptului ca ii vad asa de calmi si perversi. Dar oare eu nu sunt la fel de perversa? Sau am nevoie de o doza de bere ca sa devin ca ei? Ma ¨inchin¨ singura de tampeniile pe care mi le pot spune. E indeajuns ca ei sa fie asa, nu trebuie sa mai fiu si eu.
Simt o respiratie calda in urechea mea ce imi face pielea de gaina. Daisuke incepu sa imi sopteasca ceva in soapta:
-Mirosi frumos! Ca intotdeauna! Ce zici sa facem o baie impreuna?
- Nu! Du-te si fa cu Masaru!
- Nu are sens cu el! Are sanii prea plati!
-Asa ii voi avea si eu daca ma mai strangi mult in brate! Surad eu. Si in plus…nu ar trebui sa il ascultam pe Masaru? Sa stabilim daca este bun sau nu?
Daisuke ma slabeste usor dar nu imi da drumul de la mijloc. Privii in incaperea, spre surprinderea mea, acum goala. Doar eu si Daisuke mai eram acolo, proptiti in picioare, aproape de arcada. Ce ciudat! Nici nu am observat cand s-a facut liniste in camera, defapt, pentru mine nu s-a facut deloc liniste, inca mai aud in urechii, bataile de inima a lui Daisuke si respiratia lui calda.
Mai bine spus nici nu am observant cand Aiumy si Masaru au iesit din camera, daca stau bine si ma gandesc. Nici nu-mi amintesc sa ii fii auzit cand vorbeau sau daca si-au vorbit macar. Nu-mi amintesc daca i-am vazut impreuna. Eram asa de prinsa cu Daisuke, cu saruturile lui, mangaierile tandre si bataile de inima incat am uitat de ceea ce se intampla in jurul meu. Privesc usor confuza in jur, il privesc intrebatoare pe Daisuke:
- Crezi ca ar trebui sa-i gasim inainte sa-l violeze? Intreb privindu-l stramb.
- Nu crezi ca deja l-a violat?
Fac ochii mari si scutur din cap. Il privesc usor agitata. Cand naiba au plecat astia doi din sufragerie? Nici macar nu am auzit strigatele de ajutor ale lui Masaru. Oare l-a omorat inainte sau l-a drogat? Cu ce l-a mai tentat? Ce i-o fii promis Aiumy de l-a facut sa mearga cu ea? Parca mi-as face cruce in gand, ma gandesc ca Aiumy nu o fii ajuns chiar asa. Este nebuna dar nu cred ca este chiar asa de nebuna incat sa ii faca ceva lui Masaru. Sau poate vrea sa se razbune pentru faptul ca i-am turnat bere in par, distrugandu-mi visurile. Inghit in sec repetandu-mi ca trebuie sa o gasesc pe Aiumy si sa ii tabacesc fundul daca s-a atins cumva de un fir de par de-al tobosarului.
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24539 O dorinta....oare se poate indeplini? ( one-shot)
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=22963 Te iubesc, te doresc, doar incerc sa te amagesc!
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=13236 - vampiri? atunci ai venit la locul cu crini





Răspunsuri în acest subiect
Tamed [+18] - de Akie - 21-07-2010, 09:53 PM
RE: Tamed [16+] - de Hetalia - 21-07-2010, 10:59 PM
RE: Tamed [16+] - de Akie - 23-07-2010, 02:54 AM
RE: Tamed [18+] - de Akie - 24-07-2010, 02:14 AM
RE: Tamed [18+] - de Hetalia - 25-07-2010, 08:57 PM
RE: Tamed [18+] - de Akie - 27-07-2010, 09:47 PM
RE: Tamed [+18] - de Akie - 28-08-2010, 06:51 PM
RE: Tamed [+18] - de Hetalia - 02-09-2010, 08:04 PM
RE: Tamed [+18] - de _Andreea_ - 19-09-2010, 01:21 PM
RE: Tamed [+18] - de Akie - 24-11-2010, 10:40 PM
RE: Tamed [+18] - de Akie - 23-01-2011, 02:30 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
17 Vizitator(i)