Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Some photos taken by me XD

#1
O da,fotografia mereu a fost una din pasiunile mele de cand eram mica,.Am sa pun niste poze facute de mine Smile.

totul verde

poza facuta pisicuti mele cu telefonul

Rena

haha un close up facuta de mana mea dreapta4
~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]


#2
Totul verde...mh, chiar imi place, dar vreau sa te intreb, esti din Bucuresti?21 Copacul ala mi-e cunoscut.
Dragut e ca si cu telefonul iti ies foarte misto pozele. Insa in afara de "totul verde" nu mi s-a parut nimic interesant prin pozele tale. Sunt misto facute dar comune, banale.
Iubesc sa simt cum cazi
[Imagine: Untitled3-3.jpg]
cad
cadem

#3
Hey there, am trecut si eu pe aici. Ce pot sa spun? Pozezi foarte bine, imi plac aceste fotografii foarte mult. Pisicuta aceea este atat de kawaay :3 Am si eu o pisicuta gen ea pe la mine pe la bloc xD Cel mai mult mi-a atras atentia ultima fotografie, nu stiu de ce. Mi-a placut cum a fost editata, deasemenea ai avut un unghi foarte bun. Toate pozele sunt luate dintr-un unghi bun, oricum. Si prima poza este destul de draguta. Imi place cum cade lumina soarelui pe acel trunchi de copac. L-ai pozat dintr-un unghi foarte bun, asa luat de la sol. Rena...ce pot sa spun, este foarte draguta, love her hair :3 A iesit chiar foarte frumoasa poza.

Astept si alte fotografii facute de tine, deoarece chiar te pricepi. Succes in continuare.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)