Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Signature banners

#1
Nu stiu cat mai "traieste" forumul acesta si imi pare rau, dar de dragul vremurilor bune, imi deschid un topic aici. De curand m-am reapucat de PS si doresc o imbunatatire. Asadar, sfaturile si criticile sunt bine venite!

[Imagine: league_s_darius_by_brunhilde22-dbadzfk.png]

[Imagine: bakugo_katsuki__boku_no_hero_academia__b...bamr9v.png]

[Imagine: carol_and_scrooge_by_brunhilde22-dbatww0.png]

[Imagine: embrace_the_nature_by_brunhilde22-dbarsf4.png]


[Imagine: kys_by_brunhilde22-dbauirb.png]

#2
De dragul vremurilor bune, am sa las un comentariu. 4

Desi folosesc photoshop-ul aproape zilnic pentru facultate, nu am mai facut un gfx de ani buni... Apreciez faptul ca cineva inca mai face asa ceva si ma inspiri si pe mine sa ma reapuc. Smile

Imi plac mult gfx-urile astea, imi place faptul ca fiecare are un stil diferit, o anumita dinamica si fiecare iti indica un alt mood si o alta poveste. Imi plac paletele cromatice si atentia pentru detalii.

Keep up the good work!
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#3
Cine ar fi crezut ca inca mai intra cineva pe acest forum? Credeam ca sunt singura :o
Ahem! *tuseste* *tuseste*
Si eu m-am reapucat recent de facut semnaturi, dar le-am postat pe alt forum pentru ca ... nu stiam altul activ ... mda...

On topic:
Imi place cum iti alegi culorile si contrastul si luminozitatea. Sunt si complexe, dar nu mi se par prea incarcate sau ca ai fi pus ceva inutil pe ele.
Mi se pare ca tinzi sa aduci textul prea in fata, parca insisti prea mult pe el si iese in evidenta la fel de mult ca renderul, ca si cum ar fi doua centre de interes.
Oh, si semnatura a 2-a, nu am mai vazut de mult timp ceva in stilul asta :o
Chiar imi place cum lucrezi, sper sa mai postezi pe aici chiar daca e pustiu.

#4
@Mimisor, @nibbles -> multumesc pentru comentarii, hihi. Crestem si nu mai avem timp de forumuri, photoshop etc, dar sper ca toate acestea si multe altele vor ramane un hobby sau o amintire placuta.
Intre timp am reluat photoshopul si am mai incercat diferite chestiute.

1

2

3

4

5



#5
Sunt uimitoare chestiile ce le-ai facut deși mi-a placut cel mai mult prima încercare.
Mi-au placut toate de fapt, nu știu exact cu ce te pot ajuta în legatură cu defectele al X sau Y caci mnah, nu am ce să comentez decât personal care mi-a placut ca aspect. 
La a doua imagine a fost interesantă abordarea 3D, dar cum nu am ochelari 21 încerc să îmi imaginez că e interesant. Chiar sunt curioasă cum ai facut?  
La a treia imagine, îmi place ideea cute cu fata care are o floare pe nas. Ar fi dragută pentru o semnatură pe aici.
Restul editarilor sunt frumoase și culorile corespund cu senzația ce ți-o oferă.
Mai mult aș fi curioasă de Before and Afer, așa din când în când și poate câteodată și de câte un tips. ^^

Baftă multă în continuare!
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Avatar&Signature Request Sushiiushii 45 36.639 25-07-2015, 12:38 AM
Ultimul răspuns: nibbles


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)